Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

sniezka74

Użytkownik
  • Zawartość

    16
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam nadzieje ze tak bedzie i w tym przypadku....z tego co wiem fluo długo utrzymuje się w organizmie i nie wiem czy będę mogła zacząć odrazu drugi lek..
  2. No tak Amelia tylko co teraz...mam zostać miesiąc bez leków? Bo ponoć po fluo trzeba tyle odczekać zanim weźmie się kolejny lek...czyli kolejny miesiąc koszmaru bez żadnej nadzieji :-(
  3. Moze zle napisalam...mialam na mysli ze po wenli czulam sie dobrze przez okolo dwa tygodnie...pozniej bralam jeszcze jakis czas ale juz poprawy nie bylo...zamienili mi lek na seronil...ten biore juz dlugo...okolo 5 miesiecy..przez 4 miesiace 20 mg a teraz od miesiaca o 10 wiecej....i wlasnie po nim czuje sie bez uczuc... chodzi mi o to czy wtedy po wenli jak czulam sie dobrze a pozniej gdzies sie to ulotnilo nie powinni mi zwiekszyc dawki...bralam 150...moze jednak tamten lek by zadzialal...po seronilu nigdy nie poczulam przyplywu energii....jestem ciagle zmeczona i nic mi sie nie chce
  4. Witam Czuje się źle i mam dość...seronil chyba pozbawił mnie uczuć :-(...proszę powiedzcie jak długo muszę z niego schodzić żeby zacząć brać coś innego...myślę o wenli..brałam kiedyś..pomogła mi w pewnym momencie na krotko ok 2 tygodni i lekarz kazał odstawić..nie wiem czy to był dobry pomysł...mogłam spróbować wyższych dawek :-( Pozdrawia Ela
  5. Dziś byłam u mojego psychiatry..nie kazał odstawiać...stwierdził ze wirus jest w powietrzu bo on sam miał mdłości i był bardzo zmęczony wiec pewnie ja go tez złapałam..fajnie ciekawe co mi jeszcze będą wmawiać...załamka. No ale cóż lepiej w coś wierzyć
  6. Ja dziś nie wzięłam...od jutra muszę się jakoś ogarnąć i iść porobić badania..chyba zacznę od początku..choruje jakieś 15 lat a ciągle nie chce mi się wierzyć ze to nerwica :-( Kazdy lekarz do którego nie pójdę zbywa mnie ze to nerwica..a przecież przez tyle lat mogło się zmienić. Lunatic mnie podłamał bo co mam teraz robić przez 5 tygodni. chyba jednak wyladuje w Krychnowicach i już
  7. Kurcze to co...mam zwiekszyc...mam strasznego stracha...chociaz lekarz cos wspominal o zwiekszeniu..boje sie ze bedzie gorzej :-(
  8. No i jak Solian przynosi jakies rezultaty? Nie wiem juz co robic ..dalej probowac z lekami...kurcze jakos nie mam juz na to sily a i lekarzy mam nie za ciekawych
  9. No coz.. na mnie chyba tez zle dziala..tzn wogole a od kilku dni to jakas masakra ..prawie wszystkie objawy newicy wrocily.. bierzesz teraz jakis inny lek..ja powoli mysle o szpitalu w Krychnowicach..bo juz nie wiem co robic. Xandra..taki cmiacy bol glowy to niestety u mnie prawie codziennosc
  10. Mozesz napisac jakie i jak dlugo brałeś fluoksetyne?
  11. Kochani doradźcie ...wzięłam dziś te tabletkę i umierałam..nie-wiem czy to po niej czy nie..ale czy jest możliwe ze w 3-cim miesiącu ona mi po prostu nie służy..:-( Pozdrawiam Ela -- 27 kwi 2014, 15:36 -- Tak...niestety nerwica dała mi popalic juz nie raz ...teraz znow mocniej o ile to nerwica:-(...kurcze skoro ten lek tak dlugo utrzymuje sie w organizmie to co teraz...
  12. mam zaburzenia lękowe..a i chyba już przewlekla nerwice -- 26 kwi 2014, 17:27 -- teraz nabardziej dokucza mi osłabienie..czuje sie jak "zombi" -- 26 kwi 2014, 17:29 -- tak sobie myślę ze może przestać go jutro brać..bo juz nie wiem co mi szkodzi..udało mi się odstawić benzodiazepiny a brałam 15 lat.. jakoś pokonałam lęki...ale z tym zmęczeniem nie mogę sobie poradzić :-(
  13. Dzieki za odpowiedz...kurcze nie mam juz sily do lekow..to bedzie chyba kolejny nieudany..a jestem tak zmeczona ze juz ledwo chodze:-( -- 26 kwi 2014, 17:22 -- Niewiem czym sie wspomoc..bralam juz asertin, oriven, anafranil i teraz seronil...najlepiej bylo po orivenie ale tylko 3 tygodnie..teraz zaluje ze nie zwiekszylam dawki bo moze by pomoglo..tak dlugo juz sie mecze z ta choroba
  14. A czy jest to możliwe ze to moze byc skutek uboczny seronilu... po takim czasie?
  15. Witam wszystkich serdecznie Bardzo proszę o pomoc....od dwóch miesięcy biorę seronil 20 mg...od jakichś dwóch tygodni jestem potwornie zmęczona, czy miał z Was ktoś tak, błagam pomóżcie ...jak sobie pomoc:-( Moze jakieś witaminy? Pozdrawiam Ela
×