Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

princessa2013

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Dziękuję zaraz to sprawdzę
 2. A co w takim razie dolega mi, mam symptomy pasujące do obu przypadków. Z depresji:Depresja objawia się: - obniżeniem nastroju - apatią - chronicznym uczuciem zmęczenia - ograniczeniem zainteresowań - obniżeniem sprawności myślenia- deficyt uwagi, zaburzenia pamięci, koncentracji - poczuciem winy, wstydu - poczuciem niskiej wartości i niską samooceną - mniejsza energią - pesymistycznym, nihilistycznym postrzeganiem świata - bezsennością albo nadmierną sennością - pojawieniem się myśli samobójczych, te myśli są dla mnie najgorsze, najbardziej się tego obawiam, z nerwicy: lęk, niepokój, dyskomfort psychiczny - kołatanie serca, czerwienie się, zaburzenia gastryczne (ze strony układu pokarmowego:biegunki), zaburzenia snu. - fobie, nie wychodze z domu sama, boję się ludzi, że zapytaja co u mnie słychać - objawy depresyjne - deficyt uwagi
 3. zbieram się żeby skorzystać z porad psychologa, ale nie wiem jakimi kryteriami się kierować przy wyborze, czytam opinie ale nigdy nie ma samych achów, zawsze jest jakieś ale... jak wybrać dobrego specjalistę?
 4. princessa2013

  Fobia społeczna!

  ja nie mam problemów z wystąpieniami publicznymi, ale nie mogę się zdobyć na odebranie telefonu komórkowego ani wyjścia sama z domu, jak już wyjdę i zobaczę kogoś znajomego to albo uciekam, albo paplam jak najęta i nie wiem o czym. Nie wiem jaki będzie kolejny objaw, czy powinnam pójść do lekarza?
 5. Witam, ja mam chyba nerwicę, mój przypadek jest następujący, od jakiegoś czasu nie odbierałam telefonów, nie mogłam się przełamać żeby to zrobić, potem gdy zostawił mnie chłopak wróciłam do mamy, do małej miejscowości i mam problem z wyjściem z domu, nie mogę wyjśc sama, bez kogoś jest mi coraz gorzej to zrobić.Boję się kontaktu z ludźmi, boję się gdu pytają co u mnie słychać. Czy powinam się zgłosić do psychologa?
×