Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Natalia12345690

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Ale miał ktoś z was tak jak ja? Że tak jakby mu to przeszło? Ale teraz znowu jest gorzej.. Z resztą nie wierzyłam, że to przeszło tak po prostu.. Miałam wtedy lęki, a przecież derealizacje wywołują właśnie one. Bez pozbycia sie lęków- nie pozbędziemy sie tego okropnego uczucia. Ale trzeba wierzyć, że to wszystko sie skończy Chociaż, przychodzi mi to coraz trudniej..
 2. Psycholog powiedział, że nic mi nie jest. Czaicie?! Ja jej mówie, że wydaje mi sie, że świat wokół mnie to jakiś film, tak nierealny a ona do mnie, że nic mi nie jest! Nie mam tak silnej nerwicy, żebym nie mogła wychodzić z domu. Na początku tak było. Ale właśnie np. w szkole jest lepiej, bo o tym nie myśle. Właśnie dlatego myśle, że może jednak pójde do psychiatry po leki, mi raczej wystarczą.
 3. No też tak myślałam, byłam już nastawiona na wizyte u psychiatry (u psychologa byłam i gówno pomógł) kiedy nagle rano wstaje i bach! Nie ma jej. Szczerze? Wpadłam w panike. Bo nie do końca wszystko jest ok. i myśli: co jeśli mi przeszła tylko ja coś sobie wkręcam i bedzie tak już zawsze? Nie wiem co robić, czy iść do tego psychiatry, czy ona na prawde mi preszła. Boje sie, że to chwilowe..
 4. Ej czy możliwe jest aby d/d przeszła mi sama? Tzn bez żadnych leków, terapii, tak po prostu? Mam ją od końca stycznia. Nie wiem co o tym myśleć
 5. Ale przy paleniu marihuany utrzymywałaby sie tak długo? To nie był mój pierwszy raz. I nigdy takiego czegoś nie zauważyłam. Ale wywołałoby to też lęki?
 6. Ja nie mam lęków spowodowanym strachem, że dostane zawału czy coś takiego. Teraz np boje sie, bo od kilku dni jest jakoś inaczej.. Nie wiem jak to opisać. Tak jakbym wcześniej była za jakas szyba, która teraz zniknęła. I sama nie wiem czy to dobrze czy źle. Boje sie, że to wszystko mi minęło a ja wkręcam sobie, że bedzie tak już zawsze. Ktoś z was miał coś podobnego? -- 01 kwi 2012, 13:12 -- Ej czy derealizacja może wystąpić po paleniu marihuany?
 7. Mi jest coraz gorzej! Czasami udaje mi sie pokonać lęki ale coraz częściej nie potrafie. Nawet jak przed paroma minutami. Takiego chaosu w głowie nie miałam od dawna. Patrze na klawiature i wydaje mi sie.. właśnie nie wiem nawet co mi sie wydaje.. To wszystko jest tak nierealne! Też myślałam, ze dam sobie rade, ale nie dam. Nie wiem co robić. Coraz częściej mam takie myśli, że tak bedzie do końca życia, że to wszystko nie ma sensu. Nie wiem co ze sobą zrobić w takich chwilach. -- 31 mar 2012, 18:40 -- Takiego stanu derealizacji i depersonalizacji nie miałam jeszcze nigdy. A mam to już od 2 miesięcy.
 8. Tak niby sie da. Ja ostatnio boje sie, że wariuje. Tzn wiem, że nie wariuje i to sobie tłumacze, ale do głowy przychodzą mi obrazy jak np. ja jako wariatka. Albo ogólnie chorzy psychicznie ludzie. To jest jakaś masakra! Rindpvp a Ty sam sobie z tym wszystkim radzisz, tak?
 9. Hej ja mam do was pytanie. Potraficie określić, czego boicie sie podczas ataków lęków?
 10. Staram sie nie skupiać na tych myślach, ale czasami po prostu mi to nie wychodzi. Prawie zawsze dochodzi do mnie ten rozsądny głos, który mówi, że to niemożliwe, że wariuje bo nie robie niczego głupiego, ale czasem moje myśli mnie przerażają.. Boje sie, że sama to sobie wkręce i naprawde zwariuje.
 11. Czy wszyscy z derealizacją wyginęli? -.- Ja już nie wiem co robić.. Mam wszystkie objawy, o których tutaj piszecie, ale na dodatek myśle, że wariuje. Po prostu w każdym swoim zachowaniu doszukuje sie czegoś, co moge wziąć za potwierdzenie tego, że zwariowałam. Masakra jakaś!
 12. Czy derealizacja może tak po prostu minąć?
×