Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Bad Lady

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Czy ktoś stosował kiedyś perazynę z sulpirydem i to w oporowych dawkach na nerwicę lękową. Perazyna 3x100mg Sulpiryd 2x100 mg Co Wy na to?
 2. A jest tu w ogóle ktoś, kto dostał reagilę na zaburzenia lękowe?
 3. Bad Lady

  dubel

  Ja pierdziu... aktualnie jestem na etapie jadłowstrętu, nasilenia lęku i napięcia, i nasilenia dolegliwości gastrycznych, które mam. Nie wiem jak ja te kolejne tygodnie wytrzymam... Miał może ktoś podobnie? Po jakim czasie Wam Reagila zatrybiła?
 4. Ja pierdziu... aktualnie jestem na etapie jadłowstrętu, nasilenia lęku i napięcia, i nasilenia dolegliwości gastrycznych, które mam. Nie wiem jak ja te kolejne tygodnie wytrzymam... Miał może ktoś podobnie? Po jakim czasie Wam Reagila zatrybiła?
 5. Witam. Po przerobieniu 98% antydepresantów i 50% neuroleptyków stabilizatorów itd. dostałam, jako lek ostatniej szansy własnie Reagilę. Na zespół depresyjno lękowy 18 dni na dawce 1,5 - zero efektu lekkie mdłości. 14 dni 3 mg - bez zmian pozytywnych od 3 tygodni na daece 4,5 - akatyzja dostałam Akineton na to, zero poprawy nastroju, lęki nawet większe... A psychiatra każe czekać kolejne 2 tyg. Jak myślicie, będzie przełom, czy pupa zbita i kolejny lek w kosz?
×