Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Daria777

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Daria777

  Napad akatyzji

  Zapisuję te natrętne przemyślenia.Istna paranoja wiem Po zażyciu tego Reagila miałam akatyzję ,ale przez te dni prawie nie było natrętnych myśli. Czy lek przeciwpsychotyczny działa tak natychmiastowo ? Ale co z tego,skoro nie mogę go brać,ta akatyzja to była jedna z najgorszych rzeczy w moim życiu.
 2. Daria777

  Napad akatyzji

  Pospałam kilka godzin i póki co jest lepiej,tylko lekki niepokój,ale już nie muszę człapać w kółko. Dziękuję za odpowiedzi ! liptint,ja na początku przez parę godzin właśnie też miałam kołatanie serca i wysoki puls.Szczególnie to kołatanie było czuć w momencie kiedy próbowałam się położyć. No cóż,mam nadzieję,że niedługo przejdzie. Zastanawiam się, jakie przeciwpsychotyczne leki mogę brać ,skoro i Sulpiryd(tylko w dużej dawce) i Arypiprazol, i Kventiax ,a teraz Reagila-wszystkie neuroleptyki robią mi akatyzję. A może w ogóle nie potrzebuję przeciwpsychotycznych na moją dolegliwość, wyjątkowo silne,lekooporne OCD,cały dzień mam natrętne myśli,które jeszcze mam takie natręctwo,muszę zapisywać. SSRI mi na tę dolegliwośc nie działają.Psychiatria sama powiedziała,że jestem lekooporna i już nie wie co mi na to mogłoby pomóc,wspominała o jakichś elektrodach stymulujących mózg w kręgosłup.
 3. Witam ! Wczoraj po zażyciu jednej tabletki 3 mg kariprazyny,lek nazywa się Raegila , dostałąm niezmiernej akatyzji z wielkim niepokojem psychicznym,lękiem i niemożnością usiedzenia w miejscu,przez 3 godziny chodziłam wkoło stołu.Dzisiaj w porównaniu jest ciut lepiej,ale nadal utrzymuje się lęk i pobudzenie psychoruchowe. Jako,że minęło już około 26 godzin od przyjęcia leku,niepokoję się dlaczego to tak długo trwa.Miałam w przeszłości pojedyczne napady akatyzji,po lekach typu arypiprazol,czy innych przeciwpsychotycznych. Ile jeszcze godzin/dni może utrzymywać się ten stan ?? Przyznam,że to wyczerpujące psychicznie i fizycznie(chodzenie w kółko) doświadczenie. Raegila nie jest lekiem,który można dzielić,jednak w dniach poprzedzających,zażywałam ją dzieloną. Czy tamte dawki rowniez mogą utrzymywać się jeszcze w organizmie,przez co nasilają akatyzję ? Bardzo proszę o radę.
×