Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

bbking

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 1. bbking

  Pramolan

  U mnie po 2 tygodniach zaczęła się huśtawka 1 dzień ok i jeden dzień z lękiem, później było stopniowo coraz lepiej. Lekarz zwiększył mi dawkę po tygodniu do 200mg (1 rano, 1 w południe i 2 na noc) i tak cały czas biorę. Czy Ketrel zagłusza Pramolan, nie potrafię odpowiedzieć. Pogadaj z lekarzem prowadzącym.
 2. bbking

  Pramolan

  Po miesiącu stosowania Pramolanu wszystkie objawy zniknęły. Nie wiem na ile to zasługa samego leku a na ile psychoterapii i pracy własnej. Przeczytałem kilka artykułów na temat opipramolu i okazuje się, ze czasem u niektórych pacjentów działanie leku ujawnia się nawet po 5-6 tygodniach. Czasem warto poczekać. Warto żyć! Wszystkim dużo zdrowia i cierpliwości życzę!
 3. Witam serdecznie. Mam nawrót nerwicy lękowej po 22 latach, po ciężkim przebiegu Covid. (bezsenność, uczucie niepokoju, lęku) Psychiatra przepisał mi Pramolan dawkowany 2 tabletki na noc. Biorę już tydzień i za bardzo nie czuję różnicy , może z 10%-20% lepiej jest. Jak to jest z tym Pramolanem? Lekarz twierdzi, że powinien działać uspokajająco i nasennie doraźnie zaraz po przyjęciu. W sieci natomiast jest mnóstwo informacji, że poprawa może pojawić się dopiero po 2 tygodniach regularnego przyjmowania. Pytam, bo nie wiem czy jest sens dalszego katowania organizmu tym lekiem skoro prawie nie pomaga. Jakie są Wasze doświadczenia z tym lekiem?
×