Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

AnnaS

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 1. AnnaS

  Jak sobie z tym poradzić?

  Pomaga Ci ta pregabalina ? Na jakiej jesteś dawce? Ja narazie 150 mg, dopiero zwiekszylam, ale coś czuje, że będę znowu potrzebować większej. Czemu ten strach jest taki paralizujacy? Czemu myśli się o tym cały dzień? I to nawet jak się jest zajętym. Ściskam Cię mocno.
 2. AnnaS

  Jak sobie z tym poradzić?

  Napisałeś pseudo życia, jakież to trafne określenie, gdy się czuję tak jak się czuję, to mi się oczu nie chce rano otwierać i myśleć o kolejnym dniu, którego nie chce przeżyć. Pokładam ogromną nadzieję w lekach, mam wsparcie rodziny, wszyscy się martwią, podnoszą na duchu. Tobie też życzę spokoju i powrotu do równowagi.
 3. AnnaS

  Jak sobie z tym poradzić?

  Dzięki wielkie, nawet nie wiesz jak się cieszę, że Ci się udało. Często myślę, że mi się nie uda. Byłam u psychiatry, zwiększyłam dawkę pregabaliny, narazie jest znośnie, mam skierowanie do psychologa. Oby to wszystko mi pomogło. Też ściskam mocno i życzę wszystkiego dobrego w życiu. Ja mam już tylko jedno marzenie, żeby się nie bać.
 4. AnnaS

  Jak sobie z tym poradzić?

  Dziękuję za wsparcie. Pozdrawiam
 5. AnnaS

  Jak sobie z tym poradzić?

  Będzie wizyta w maju, to porozmawiamy. Chciałabym jakoś wzmocnić psychikę, żeby się nie bać tak panicznie całymi dniami, aż do punktu kiedy myślę, że już nie dam rady tak dłużej żyć.
 6. AnnaS

  Jak sobie z tym poradzić?

  Byłam u kilku neurologow, trochę się przebadalam, w takich przypadkach ciężko dojść co to jest. Myśli mam coraz czarniejsze. A mam dzieci, które mnie wciąż potrzebują. Chodzę do psychiatry, przypisuje mi leki.
 7. AnnaS

  Jak sobie z tym poradzić?

  Byłam u kilku neurologow, trochę się przebadalam, w takich przypadkach ciężko dojść co to jest. Myśli mam coraz czarniejsze. A mam dzieci, które mnie wciąż potrzebują.
 8. Dzień dobry Od 5 lat mam bardzo nieprzyjemne uklucia bólu w ciele, które całkowicie rujnuja mi psychikę. Nie potrafię sobie absolutnie poradzić z tym potwornym strachem i myśleniem tylko o tym, kiedy to się znowu stanie. Przyjmuję pregabaline , ale i tak przechodzę codziennie gehenne psychiczną. Jak opanować strach przed czymś, co na pewno nastąpi?
×