Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Koneko

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @acherontia styx No być może, ale i tak wolałabym, żeby wizyta w szpitalu to była ostateczność. A o dodatkowe leki lub zmianę otwarcie poproszę, bo nie czuję się dobrze mimo tych co biorę.
 2. Wolałabym nie, bo bardzo boję się ludzi, a w szpitalu tych niebezpiecznych dla otoczenia...
 3. Delikatnie mu sugerowałam, żeby dał mi coś dodatkowego, ale nic takiego nie wypisał i jeszcze powiedział, że i tak mam dużo leków... A jakby mi pomogli na izbie?
 4. Nie mam, tylko biorę to, co napisałam...
 5. Ostatnio mam intensywne m.s., mam już tego dosyć. Mam depresję, nerwicę natręctw, PTSD i lęki, biorę Fevarin, Latrimin i Ketilept, ale nie czuję, żeby mi to pomagało...
 6. Podejrzewam u siebie osobowość borderline. Raz jestem wesoła i zajmuję się swoimi zainteresowaniami a raz nic mi się nie chce, czuję bezsens życia i mam myśli samobójcze. Ciągle bym coś kupowała, jestem niecierpliwa, niezdecydowana, uparta i agresywna, boję się odrzucenia i samotności. Czy mogę mieć borderline?
 7. Nie wiem czy to jest mania/hipomania ale miałam niedawno taki okres, że byłam wesoła, jakbym w ogóle nie miała depresji i na okrągło bym coś kupowała, a teraz znowu depresyjny stan i myśli samobójcze. Ale to się chyba zaczęło jak zaczęłam brać leki ale nie wiem... Chcę poprosić lekarza o zmianę leków. O psychoterapii też właśnie myślałam...
 8. Nie wiem co mam zrobić. Raz czuję się tak jakbym w ogóle nie miała depresji a innym razem mega depresyjnie i mam mocne myśli samobójcze np. dzisiaj. Nie wiem czy to od leków, biorę Fevarin i Lamitrin, czy to depresja czy może CHAD? Strasznie się męczę i walczę ze sobą. Pomocy!
 9. Witam. Od roku leczę się na nerwicę natręctw i depresję. O ile z nerwicą natręctw jest coraz lepiej to z depresją chyba nie bardzo. Czasami niby jest ok, czuję się jak człowiek nie mający depresji, a później mam silne myśli samobójcze. Miałam różne pomysły na samobójstwo: nóż, wyskoczenie przez okno, tabletki ale bałam się to zrobić i boję lecz ciągle mam przemożną chęć zrobienia tego. Mam też takie myśli, że dobrze by było zginąć w jakimś wypadku... Już sama nie wiem co ze sobą zrobić, męczę się strasznie i walczę ze sobą. Co do leków to biorę Fevarin i Latrimin. Czy zmienić leki czy co? Zastanawiam się czy moje skrajne stany to od leków czy może mam CHAD i tego wcześniej nie zauważałam?
 10. To w takim razie będę szukać psychoterapeuty. Ale wciąż nie wiem jakie leki by mi pomogły... Ketrel to na pewno nie dla mnie bo przeczytałam, że to stosuje się przy schizofrenii i chorobie dwubiegunowej, a ja tego nie mam...
 11. Witam, mam nerwicę natręctw myślowych, ale myślę, że mam też PTSD i to jest połączone, ponieważ mam natrętne myśli o traumatycznych przeżyciach, ale też obrazy tych przeżyć. Nic co biorę mi na to nie pomaga. Brałam Anafranil biorę teraz Fevarin i dalej nie pomaga. Zmieniałam lekarzy, jedna lekarka dawała mi Anafranil, teraz mam drugiego lekarza, daje mi Fevarin. Nie wiem czy zmienić lekarza czy poprosić o coś innego? Jakie leki i co jeszcze mogłoby mi pomóc?
×