Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Ekonczak

Użytkownik
  • Zawartość

    7
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez Ekonczak

  1. Hej czy do psychiatry potrzeba skierowanie NFZ? Znowu bardzo źle ze mną
  2. Dziś mi się udało nie myśleć o śmierci po pracy spałam 4h. Pytałam własnego syna czy byłam dobrą mamą odpowiedział że tak. Próbuję jakos przetrwać trudne chwile w niepewności.
  3. Ciężko do specjalisty bo jestem osobą niesłysząca. Za dużo mam w sobie złość za dużo w życiu mnie spotkało przykrości od ojca i innych ludzi mówiący negatywnie i nie pamiętam kiedy ktoś mówi że jestem taka osoba dobra itd. Stąd już nie wiem jak mam zmienić na lepsze. Mąż mi napisał :Zamiast rozczulać i żalić na siebie znajdź dobro w sobie.
  4. Mam dorosłego syna rodzinę ale to nic nie daje że mam dla kogo żyć i żeby przeze mnie cierplieli ale ja już nie daję rady
  5. Witam Jestem nowa i mam problem nie umiem i nie potrafię dalej żyć tylko ciągle coraz gorzej codziennie myślę że chcę zabić i mam plan. Do pracy chodzę funkcjonuje normalnie a w głowie tylko mówi po co ja żyje gdy mój mąż już nie mówi do mnie 'kocham cie' nie przytula mnie jak kiedyś. Nie wiem co mam myślec że jest ze mną śpi że mną żyjemy razem a w pracy ma kobietę nie wiem co mam robić dalej.
×