Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

alfabetyczna

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. 8 miesięcy - duloksetyna 30mg + 50 mg pregabalina. Zero lęków, stany lękowe ustąpiły CAŁKOWICIE. Funkcjonowanie normalne. Brak depresji, większa odwaga. Dolegliwości uboczne: Pocenie nocne (najbardziej mnie to denerwuje i nie wiem co z tym zrobić). Jednakże wszystkim polecam ten lek, dał nowe życie - po tygodniu pierwsze oznaki działania i ustąpienie lęków. Czy ma ktoś z was nadmierne pocenie na tej duloksetynie?
 2. Witam. Miał ktoś zaparcia na duloksetynie? Biorę Dulsevia 30mg + Pregabalin 50mg Już miesiąc. Zauważyłam również zaburzenia snu. Co o tym myślicie? A i jak mam poznać czy dulo na mnie działa skoro biorę Pregabalin (silne stany lękowe, po predze od razbo lepiej, biorę razem to wszystko od początku). Czy pregabalin będę musiała już stale brać do tej dulsevii?
 3. Biorę od miesiąca Dulsevia 30mg i Pregabalin 50mg. Cały czas mam problemy z snem, wybudzam się w nocy, nie czuje senności. Doszły zaparcia. Po którym leku mogą być te skutki? Ten sen to przeżyje jakoś ale zaparcia mnie martwią. Nie miałam tak.
 4. Potwierdzam. Skutecznie i szybko wyciągnęła mnie z bagna zaburzeń lękowych. Już w pierwszym tygodniu czuć działanie. Obecnie brak lęków . Na minus: Drżenie rąk, Problemy z snem. Ale warto! Jestem zadowolona.
 5. Mi przepisano ja na noc razem z pregabalinem na noc. Zauważyłam jednak wybudzenia niespokojny sen. Zastanawiam się czy nie zapytać lekarza czy spróbować brać rano.
 6. Ile płacicie za duleksytyne? Jestem w szoku jaka jest droga! Od czego to zależy? Widziałam że Dulsevia kosztuje ok.20 zł A mi przepisano Duloxetine Sandoz za 50 zł. Do tego biorę prege co już daje 100 zl A jestem bezrobotna. Proszę wypowiedzcie się, czy zamienniki są tak samo dobre i czy jest coś tańszego z dulo? Od Czego to zależy? Dlaczego ona nie jest refundowana?
 7. Przykro że tak to oceniasz nie widzac mojego stanu na codzień gdy zamykam się od wszystkich. I nie moja wina że to przepisali. Skąd mogłam wiedzieć że to nie na to, dlatego postanowiłam tu zapytać. Dzięki za pomoc.
 8. 2 lata paroksetyna 20mg następnie do października tego roku fluoksetyna 20mg. Odstawilam zmniejszajac stopniowo. Od 3 dni mam nawrót. Psychiatrii nie studiowalam może u kogoś się to sprawdziło na zaburzenia lękowe i agorafobie skoro zaryzykował się na to zmienić.
 9. Sam przepisał, na zdiagnozowaną nerwicę lękową z agorafobią. Przecież ma wszystko w karcie. Paroksetyna 2 latka, potem cały czas na fluo aż zachcialo mi się odstawić bo czułam się bezobjawowo.
 10. 7 lat, zaczynałam od sertraliny zmieniono na paroxetyne, później zglosilam ze bardzo wpływa na masę ciała i fluoksetyna, doraźnie alprox początku póki się nieutabilizowalo
 11. Tak, pisałam że mi dał coś zamiast paroksetyny i było dobrze parę lat bez ataków paniki. Przecież napewno nie placebo, bo ja wtedy nawet z łóżka wstać nie mogłam. Pójdę w poniedziałek i przytoczę mu to co tu piszecie, że to nie na lęki. Ciekawe co powie. W niektórych ulotkach jest wskazanie ,,depresja z lękiem,,.
 12. alfabetyczna

  OT

  Dobra już się nie wypowiadam bo odpowiedzi są tu usuwane.
 13. Fluoksetyna została mi przepisana po tym jak przytylam po parogenie, wcześniej sertla się nie spisała. Na fluo czułam się idealnie kilka lat, nie miałam tych lęków, fobii, myśli natretnych. Naprawdę to nietrafiony lek? Trochę się załamalam że nie pomoże mi na te lęki ponownie skoro tak mówicie że on nie jest na to.
 14. POTRZEBUJE POMOCY Mam takie pytanie brałam Bioxetin 20m kilka lat. Odstawilam stopniowo myślałam że już jest dobrze. Po 6 Tygodniach dostałam takich ataków paniki że nie mogłam wstać z łóżka. Wystraszylam się i zaczęłam znów brać. Dziś dzień 2. Biorę 20mg na dzień. Czy drugie podejście raczej zadziała? Czy Będę musiała czekać kilka tygodni na rozkręcenie? Ktoś powracal drugi raz do fluoksetyna?
×