Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Aga8612

Użytkownik
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. A jak teraz się czujesz ? Kontaktowalas się z lekarzem w tej sprawie ? Ja już zażywam 5 miesiąc Aurex (citalopram) i tylko na początku miałam skutki uboczne,które minęły z czasem same.
 2. A ile miałaś ten jadłowstręt ? Mi przeszedł po około 3 tygodniach i wszystko wróciło do normy.
 3. W ulotce leku jest zawarta informacja,ze może podwyższać prolaktynę. Długo bierzesz?
 4. Przez pierwsze dwa tygodnie miałam problem,a później się wszystko samo uregulowało. Mam wrażenie,ze czuje się bardziej wypoczęta. To nawet bym nie pomyślała ze escitalopram i citalopram maja takie samo działanie. Myślałam,ze jednak się czymś różnią. No mi jednak lekarz zaproponował leczenie citalopramem.
 5. Może powinieneś pomyśleć nad zmianą lekarza. Ja tez się leczę u jednego lekarza od 5 lat i zawsze sam dobiera mi leczenie i tłumaczy jak to będzie wyglądało. No nie wyobrażam sobie,żebym miała specjalistę w tym zakresie sama musiała się prosić o zmianę leków (skoro zgłaszam problemy i dany lek najprawdopodobniej przestaje działać)
 6. Ja się leczę na nerwice lękową. Lekarz przepisując mi citalopram powiedział,ze to jest odpowiedni lek na te zaburzenia.
 7. Pogadaj z lekarzem,zapytaj jakie proponuje rozwiązanie tej sytuacji. Moim pierwszym lekiem była sertralina,która zażywałam przez 5 lat. Niestety musiałam zakończyć terapie,bo lek doprowadził do nadpłytkowości. Lekarz przepisał mi tianeptyne,która totalnie wyprowadziła mnie z równowagi i tez byłam na L4 przez 3 tygodnie i zaczynałam już brać citalopram a w międzyczasie odstawiać tianeptyne.
 8. A w takim razie skoro citalopram dobrze tolerowałes przez rok,to czemu lekarz zmienił na escitalopram ?
 9. Chyba coś po środku bardziej esci nie brałam,wiec ciężko mi się wypowiedzieć, ale cito jest spoko.
 10. No i właśnie na tym mi bardzo zależy. Muszę nauczyć panować się nad symptomami i objawami nerwicy,fajnie by było gdyby ta terapia ukształtowała mnie w tym kierunku.
 11. Dzięki To jest w ogóle moje pierwsze podejście wiec zobaczymy jak będzie. Na razie jestem pozytywnie nastawiona
 12. To tak jak ja bardzo upierdliwe i nieznośne choróbsko. Tez teraz zapisałam się na psychoterapię i pierwsza wizyta w poniedziałek na skype.
 13. To u Ciebie problem bardziej złożony. Tez by mnie martwiły te bóle głowy. Leczysz się nerwice?depresje?
×