Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Mia26

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 1. Złe, zostałam sama w domu na 3 tyg i nie wiem co ze sobą zrobić, w dodatku czuje przez to większy lek,że może się coś stać.
 2. Mam 26 lat, i od dłuższego czasu nie mogę znaleźć stałej pracy. A jak znajduje to zaraz trafia się lepsza osoba ode mnie i mnie zwalniają. Miałam zacząć robić paznokcie,aby już nie płaszczyc się przed januszami,ale nawet z paznokciami mi nie wychodzi. Skończyłam 3 szkolenia, ale mimo to dalej robię brzydko paznokcie. Chciałam uczyć się na modelkach,bo na swojej dłoni już umiem poza tym ciężko ciągle męczyć swoje paznokcie. Ale jak przychodzą modelki to czuje straszny stres przed nimi, i nie umiem się skupić, wtedy cała się trzęse i wychodzi mi jeszcze gorzej przez co modelki są źle i wystawiają mi zła opinie. A ja tym bardziej się załamuje i poddaje kiedyś bardzo chciałam mieć swój salon i pracować dla siebie, ale po tym wszystkim mam wrażenie,że już się nie nadaje, do niczego się nie nadaje i nic nie umiem. Nawet chłopak z którym się spotykam mówi,że nic nie umiem i jedynie do pakowania produktów się nadaje. Przez to też mam niską samoocenę i bardzo porównuje się z dużo madrzejszymi i lasniejszymi dziewczynami. Nie wiem co robić już aby zmieni ten stan,chciałabym coś umieć, coś osiągnąć,być kimś...
 3. Mia26

  Hej,hej czołem

  Hej, jestem Ewa i mam 26 lat. Od 16 lat cierpię na nerwice. Przez kilka lat leczylam się,ale stwierdziłam, że wolę radzić sobie sama, bez chemii i faktycznie udawało mi się. Niestety od jakiegoś czasu wzYtsko powróciło. Ataki paniki,ciągły leki o zdrowie itp. Myślę,że może byc to związane tym,że mam bardzo dużo problemów z którymi sobie nie radzę i zostałam pozostawiona sama sobie. Na razie to tyle, nigdy nie lubiłam powitan,bo nigdy nie wiem co pisać. Tak więc jeszcze raz,hej !
×