Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Piter998

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 1. Czy po esci macie problem ze wstaniem rana z łóżka i ogólnym wejściem na obroty?? Ja biorę 10mg i bardzo ciężko.
 2. A jak wasze doświadczenia w dawkach esci 10mg vs 15mg na plus? Na minus? Jak z energią? Lekami?
 3. Słuchaj ja podobnie , z tym że ja na 2.5 wytrzymałem miesiąc a na dawce 2.5 co 2 dni tydzień. I w sumie przez tą próbę odstawienia zaczynam prawie od nowa, z tym że na 5 mg byłem 4 miesiące przed 2.5 i czułem się ok. Ale teraz po tygodniu na 5 wszedłem na 10 bo na tej dawce byłem większość czasu.
 4. A ile miałaś przerwy? I też wracasz co esci? Czyli dopiero zaczynasz, skoro raz.pomoglo to drugi raz też pomoże. Ja niestety nie byłem wstanie odstawić całkowicie mimo iż 2 miesiące byłem 1/4 tabletki i później co 2 dni /3 dni itd.
 5. Jak wyglądał powrót po próbie odstawienia? Bo u mnie na razie w kartke, było po 3 tygodniach na 10mg ok i nagle tydzień bez siły i słaba motywacja
 6. Właśnie próbuje, wrócić do esci po nie udanym odstawieniu. Po pół roku na 5mg było ok, ale po zejściu na 2.5mg i dalej odstawieniu do 0 zaczęło się źle dziać. I wróciłem do 5 , następnie po tyg. Do 10 mg , które leci 4 tyg. W takim razie daje czas.
 7. Witam. Czy jeżeli przy dawcę esci 10mg jestem mega senny i nic mi się nie chce to lepiej zwiększyć czy obniżyć?
 8. Jest ktoś kto wracal do escitilu po przerwie, odstawieniu? Próbowałem odstawić , ale się nie udało. Wróciłem początkowo przez tydzień 5mg, a od 4 tyg 10mg, po 3 tyg było już naprawdę dobrze, ale od tygodnia trochę gorzej, jestem mega senny, a rano nie mogę wejść na obroty. Jedynie że lęki się zmniejszyły, rozważam wejście na 15 mg. Chociaż wcześniej przez większość czasu bralem 10
 9. Od 2 miesięcy jestem na 1/4 escitilu 2.5mg. Od tygodnia zaczynam schodzić tzn co drugi dzień 2.5, teraz co 3 dni 2.5. I zaczynają się coraz większe schody. Bo głowy z rozdrażnienie, zmęczenie i pogorszeny nastrój. Zaczynam się wahać czy obu na pewno próbować dalej odstawiac, boje się że depresja wraca. Escitil brałem od 4 lat. Jak wygląda wasze doświadczenie z odstawieniem po kilku latach?
 10. Jak wyglądało odstawienie u Ciebie? Boje się co będzie jak zejdę z 2.5 na 0 Długo utrzymywały się skutki?
 11. Właśnie próbuje odstawić Esce. Po 3.5 roku. W grudniu z dawki 10 mg na 5mg. Lekkie objawy były przez kilka dni. Teraz pod koniec kwietnia zmniejszyłem z 5 mg na 2.5 mg. Po około 10 dniach-2 tyg zaczęły się dziwne problemy. Bol głowy, zmęczenie i lęki, już bałem się nawrotu i miałem wrócić do dawki 5mg. Ale na razie odposcilem , powoli jest lepiej, zniknął płacz i lęki mniejsze. Ale najgorzej rano po przebudzeniu , ciężko wstać z łóżka i lęki. Trwa to już około 10 dni. Myślicie że do zespół odstawienia?
 12. Witam wszystkich. Od około 3.5 roku biorę escitil depresja wywołana nerwicą, początkowo brałem 20mg. Po około roku 15mg, następnie po roku 10mg. Od końca listopada powiedziałem sobie dość , nie mogę całe życie jechać na tabsach, głównie bralem z przyzywaczajenia i lęku że gdy odstawie to wszystko wróci. Pod koniec listopada zacząłem brać 1 tabletkę co drugi dzień, ale zacząłem się czuć źle, bez sił i lekko zamulony ,wyczytałem że lepiej jednak brać ciągiem. W połowie grudnia zacząłem brać po pół tabletki czy 5mg, w sumie wszystko ok, wiadomo zdarzały się gorsze dni, ale nie wiem czy miała to związek z dawka leku. Pod koniec kwietnia wszedłem na 1/4 dawki czy ok 2.5 mg ( początkowo kilka dni odstawiłem nawet całkowicie z dawki 5mg ale zacząłem chodzić jak pijany i kręciło się w głowie) po około 2 tygodni od 2.5mg dawki zacząłem się źle czuć, przewlekłe zmęczenie, ciężka głową, obniżony nastrój, ciezko zebrać się z łóżka, wystraszony i lek że to nawrót choroby. Moje pytanie to czy mogą być to objawy odstawienia, w moim przypadku zmniejszenia dawki na tak mała. Błąd ze bez konsultacji z lekarzem zaczalem zmniejszać dawke i chyba udam się na konsultacje. Jak wygląda wasze doświadczenie z odstawieniem escitilu.
×