Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Alux

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 1. Ile i jak długo brałęś klonazepam, ze wystapiły aż takie skutki odstawienne ?
 2. Czy gdy minie ten potencjał rekreacyjny to utrzyma się działąnie przeciwlękowe. Ja mam wrażenie, że to właśnie ta "faza" powoduje, że mniej sie lękam. Wytłumaczcie jak to wygląda w "praniu"
 3. Czyli po pregabalinie to sie cofnęło? Ja z kolei mam wrażenie, że po pregabalinie mam troche mniej skurczów dodatkowych w sercu odczuwalnych jako takie krókie potknięcia w pracy serca.
 4. Czy pojawiły sie jakieś fizyczne objawy z serca , czy to wydłużenie było tylko widoczne w ekg?
 5. Jakie problemy z sercem pojawiły sie po pregabalinie?
 6. Całkowicie popieram Twoje zdanie. Zwłaszcza, że brałeś pregabalinę i z niej bezproblemowo schodziłeś. To jest opinia poparta doświadczeniem, a nie zasłyszana w internecie. Ja biorę pregabalinę i jest lepiej :)
 7. Takie teksty niczemu nie służą. Demonizowanie leków, chociaż ich nie stosowałaś jest bezsensowne, a przede wszystkim bezpodstawne. W ten sposób należy wszystko odstawić i nie chodzic do psychiatrów. Nie ma bowiem leku psychiatrycznego, który nie ma negatywnych skutków ubocznych. Pregabalina w wielu przypadkach ratuje zycie. Należy pamiętać, że lekarz dobierając leczenie porównuje korzyści i negatywy. Dlatego wdraża sie rózne typy leczenia u róznych ludzi w zależności np. od wieku, zaawansowania choroby, chorób współistniejących itp. Proszę, nie strasz zatem pregabaliną, skoro Twoja wiedza opiera się na wywodach internetowych. Ja biorę pregabalinę i stwierdzam, że to jest bardzo dobry lek :)
 8. Może ten będzie łagodniejszy jeśli chodzi o odstawianie. Wazne, żeby mnie rozluźnił.
 9. Rzeczywiście chyba musze popróbowac z benzo metodą prób i błędów. Zależy mi na zniesieniu objawów czyli bólu brzucha, napięcia, drżenia mięśni i takiego ciągłego niepokoju. Nie wiem, które z tych benzo tak działają. Bez leków nie dam rady. Narazie potrzebuję czegoś szybszego od tych SSRI, ale ważne, że któryś z nich nie daje takich skutków jak sertralina. Dziękuję za ważne dla mnie informacje. Pozdrawiam.
 10. Bardzo dziękuję za cenne spostrzeżenia. Również zyczę zdrowia i dobrej nocy :-)
 11. Lekarze też chcą żebym sie wyciszył. Wasze doświadczenia sa dla mnie ważne, żeby ocenic jakie dawki czy czasokres nie jest bezpieczny. Słusznie piszesz, że te leki moga ratować życie. U mnie nastał taki czas. Napisz jeszcze ile i jak długo brałaś, że powstał taki problem.
 12. Może lepiej brac sertralinę, ale gdy nie ma się traumy po udarze. Pobudzenie jakie powoduje, skoki cisnienia i tętna nie są dla mnie bezpieczne i nie jestem w stanie tego znieść. Poza tym, to są terapie na długo i dla osób o lepszym stanie zdrowia fizycznego niz mój. Ja muszę sie trochę wycicszyc, bo taki stan lękowy jest za trudny. Zdaję sobie sprawę jakie są skutki zażywania benzodiazepin, ale doraźnie mogą być korzystniejsz dla zdrowia niz skutki obecnego stresu. Proszę tylko o luźne Wasze spostrzeżenia jakie benzo i jak rzadko brane nie powinny sprawic jakiegoś dużego problemu. Dostawałem od lekarzy np. lexotan, xanax i lorafen. Unikałem ich, ale wydaje mi się, że to nie jest diabeł wcielony, jeśli ma to służyć powrotowi do jako takiej równowagi psychicznej.
 13. Jestem tu nowy. Mam za sobą poważny incydent udarowy. Mimo upływu czasu mocno reaguję na objawy, które poprzedzały zdarzenie tj. skoki ciśnienia i tętna, bóle głowy, zawroty itp. To powoduje ciągłe napięcie bóle napięciowe klatki, mięsni i brzucha. Żle czułem się po leku Zoloft i gdy pocztałem fora o tych lekach to wiem, że nie będę ich brał. Ratunkiem pozostają benzodiazepiny. Widzę, że sporo osób ma doświadczenie, jakie ilości powodują uzaleznienie. Bardzo prosze o Wasze odczucia, jakie benzodiazepiny i jak często zazywane pozwola odetchnąć od ciągłego napięcia i nie spowoduja uzaleznienia?
×