Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

dorota89

Użytkownik
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  1. Dziękuję za odpowiedź. Tak to prawda ze tydzień to za mało lecz trochę mnie wystraszyly te lęki i ciągły niepokój wewnętrzny dlatego postanowiłam zapytać tym bardziej ze moje lęki są na tle choroby psychicznej.. Mam nadzieję ze lek zaskoczy i będzie wszystko ok..
  2. Witam. Od tygodnia przyjmuje doxepin dostałam go po Moklarze który nie poprawił mojego stanu wręcz go pogorszył, dodam ze przeskoczylam z jednego leku na drugi robiąc 3 dni przerwy, aktualnie biorę doxepin 2x25mg na dobe. W drugim dniu przyjmowania leku zaczęłam odczuwać niepokój wewnętrzny i straszne lęki, do tego doszły myśli samobójcze i tak cały tydzień czy to może być skutek uboczny leku? I czy otepienie minie z czasem czy tak już zostanie? PS. Jeśli napisałam nie tam gdzie trzeba proszę o przeniesienie..
  3. Witam mam pytanie do osób które przyjmowały bądź przyjmują lek Moklar. Jakie było wasze samopoczucie, jakie skutki uboczne? Czy pomógł wam? Biorę go od tygodnia i czuję się fatalnie, nudności, bóle żołądka, nasilone lęki, napady paniki, uderzenia gorąca w twarz.. Proszę o opinie na temat tego leku
  4. dorota89

    Hej

    Mam pytanie odnośnie leku Moklar czy ktoś z Was brał ten lek? Jakie mieliście skutki uboczne? I czy pomógł? Biorę go około tygodnia i bardzo źle się czuję, mdłości, bóle żołądka, nasilone lęki z napadami paniki, uderzenia gorąca w twarz.. Proszę o opinie na temat tego leku
×