Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Maciek2809

Użytkownik
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 1. No i dopadło mnie. Temperatura kaszel katar ból gardła. Byłem u lekarza i twierdzi że to grypa zwykła. Masakra ledwo żyje. Teraz sobie wkręcam że dostanę sepsy. 5 dni l4
 2. Spokojnie napewno to są wystające kości. Jakby mialo byc cos innego juz by było widać złe samopoczucie itp.napewno będzie dobrze dorasta rośnie takie sytuacje mogą mieć miejsce
 3. Spokojnie pewnie dzisiaj potwierdza to media.
 4. Osoba z rodziny pracuje w szpitalu w zakaznym na Floriana.
 5. Wirus może się ujawnić w organizmie po 12 dniach słabszego momentu układu immunologicznego.
 6. Co tam u was ludziska? U mnie w Bydgoszczy jest już jedna osoba chora na tego wirusa. Zaraz się posypie cała Bydgoszcz. Zapisałem się na tomograf jamy brzusznej, i kolonoskopie w znieczuleniu ogólnym. I do psychologa. Odrana cały czas te same dolegliwości od rana straszne parcie na stolec i sama papka żółta zauważyłem ze jak zjem mało na śniadanie to jest trochę lepiej z jelitami.
 7. Tak, jak masz za mało witamin źle. Ale jak masz za dużo też źle. Ale to nie wiem ile bys musiala ich brac. Bardzo dużo
 8. Co mam według was robić teraz ? Iść do lekarza innego czy do psychologa?
 9. Chciałbym żeby tak było Ale jest taka możliwość że boli mnie tylko w jednym miejscu non stop ? Przy nerwicy
 10. Nie, twierdze że tak nie jest ale cały czas mam wątpliwości teraz zjadłem obiad. Pierogi domowe i masakra bol w nadbrzuszu z prawej strony wzdecia gazy. I cały dzień się nie załatwiam tylko rano.
 11. Byłem dzisiaj u rodzinnego że mnie cały czas boli Itp i on twierdzi ze to moze byc IBS albo nerwica
 12. I jeżeli na usg wyszlo ze niby mam na watrabie niby te naczyniaki. A na rezonansie ich nie widać to niby ich niema.
 13. Lekarze twierdzą że rezonans jest najdokladniejszym badaniem obrazowym. A dają skierowanie na TK bo najtaniej. Ja za rezonans jamy brzusznej płaciłem ponad 1000 zł.
 14. Nie, kolanoskopii nie miałem. Ale planuje zrobić i wtedy już będę miał wszystkie badani. Ale lekarz powiedział niby że jakby się coś działo w jelicie morfologia by była zmieniona. I też by wyszło ma rezonansie.
 15. Usg to raczej nie pokaże problemu z jelitami tylko kolanksopia. I to tylko pokaże jelito grube. Jelito cienkie jedynie się zbada przez kapsułke ktora połykasz i którą robi zdjęcia.
×