Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Nata134566

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 1. Za 2 tyg mam wizytę u psychologa i nie mam pojęcia czy zgłosić że mam plan samobójczy i się samookaleczam , czytałam dużo na ten temat i mogą mnie w takiej sytuacji wysłać do psychiatryka . Zastanawiam się czy podjąć takie ryzyko bo zwykła terapia u psychologa nie daje mi żadnych rezultatów a może i tylko z tygodnia na tydzień pogarsza się mój stan emocjonalny co chyba skutkuje moimi myślami .
 2. Nata134566

  Mam plan samobójczy

  Mam 14 lat , toksyczna przyjaciółka zabrała mi całe życie i doprowadziła do tego miejsca gdzie jestem , odebrała mi inną przyjaciółkę , związek , samoocenę i chęć do życia . Chodzę do psychologa który stwierdził u mnie depresje tyle że po nim jest jeszcze gorzej . W nocy płacze i się tnę a rodzice uważają że nic mi nie dolega . Nienawidzę ludzi tyle razy się na nich zawiodłam i mnie zranili , nienawidzę życia bo daje mi sam ból . Ja po protestu chce skończyć to cierpienie nie czuć go więcej.
 3. Nic dla mnie nie ma sensu , jestem w głębokiej depresji i nie chce czuć cierpienia więcej . Postanowiłam umrzeć tyle że jeszcze nwm kiedy
×