Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Klarka

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 1. Klarka

  Leki na większy poziom dopaminy

  Dziękuję za odpowiedzi. Możesz podać przykład, albo powiedzieć o jakie leki chodzi? Gdybym bardzo chciała, to już dawno leczyłabym się farmakologicznie. Fakt, że przez rok była ta paroksetyna, ale to było tak, że psycholog w czasie psychoterapii powiedział że może jednak spróbować wspomóc terapię farmakologicznie, potem był psychiatra no i jakoś tak wyszło. Brałam rok, ani nie pomogło, ani nie zaszkodziło. Sama nie wiem właściwie coś zrobić, bo chciałabym coś zmienić (zmiana stylu życia, sport, dieta i takie tam, wszystko przerabiałam/przerabiam). Z jednej strony nie chcę psychotropów, z drugiej jak powiedziałam chcę coś zmienić. Brałam przez parę miesięcy l-tyrozynę, nie odczułam różnicy. Może spróbuję jakieś inne suplementy. Znalazłam na forum trochę o tym: Neuridine Max. Może spróbuję.
 2. Klarka

  Leki na większy poziom dopaminy

  Dlaczego nie? Może komuś to na zdrowie wyjdzie Ale jak to próbki? Próbki leków? Przecież żeby taki lek zadziałał potrzebny jest czasem jakiś miesiąc, więc właściwie całe opakowanie. Chyba że czegoś nie zrozumiałam.
 3. Jakie macie doświadczenie z takimi lekami? Jakie działają najlepiej na dopaminę? Mam fobię społeczną, stany depresyjne a poza tym ogólnie to chodzę strasznie spięta, bojąc się wszystkiego i wszystkich. Brałam kiedyś paroksetynę, ale w ogóle nie czułam różnicy. Na fobię nie działało nic a nic. Wiem, że osoby z fobią społeczną mają problemu z dopaminą. Poza tym mam ogromne problemy z koncentracją i pamięcią, to też może być dopamina. Chciałabym spróbować z dopaminą. Trochę się poznałam i myślę, że jest jej za mało. Jakie leki na dopaminę mogą być przepisane na fobię społeczną? Większość jakie znajdujęsą na Parkinsona. Lekarz przepisał ostatnio wellbutrin, ale niestety nie stać mnie żeby wydawać 200 zł miesięcznie na leki. Moklobemid? Amisulpryd?
×