Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Mariusz70

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  1. Od kilku miesięcy dręczy mnie myśl, że się zsikam, że puszczą zwieracze pęcherza, zwłaszcza podczas wykonywanie przeze mnie jakiegoś ruchu. Często sprawdzam napięcie mięśni w brzuchu, czy nie są w pozycji, która sprawi że się zsikam. Utrudnia mi to wykonywanie wielu czynności. Oczywiście wiem, że trzymanie moczu to czynność automatyczna, której nie trzeba kontrolować i że jest niezależna od napięć/rozluźnień mięśni brzucha, ale nie przeszkadza mi to bać się, że się zsikam. Najbardziej stresująca jest dla mnie sytuacja, gdy jest mało moczu w pęcherzu i nie czuję parcia, bo gdy nie czuję parcia, to nie ma pewności, że zwieracze działają. Czyli zaraz mogę się zsikać. Jak się pozbyć tych myśli?
  2. Dziękuję za dobre rady. Jeśli chodzi o pocenie się, to jest już trochę lepiej, ale ostatnio dręczy mnie myśl, że się zsikam. Że przy wykonywaniu jakiegoś ruchu nie wytrzymają zwieracze albo że np. leżąc w łóżku zsikam się, bo będę chciał oddać mocz, jakbym stał przy sedesie (nie wiadomo dlaczego miałbym to zrobić). Głupie nie?
  3. Kilka tygodni temu nabawiłem się dziwnej nerwicy. Kilka razy spociłem się mocno w nocy z powodu stresu i teraz robi mi się gorąco i pocę się w nocy już na samą myśl, że mogę się spocić. Przeszkadza mi to spać. Czy ktoś wie, jak się tego pozbyć?
×