Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Pati.

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. To opowiem Ci jak że mną było, ja miałam gule w gardle długi czas i też pomysł płuca. Potem przeglądając teczkę z wynikami okazało się że mam przeswietkenie płuc i wszystko. Ok, zapomniałam że mi robili w szpitalu przed laparoskopii jajnika, to wymyśliłam że może to pierś lewa, bo czułam promieniowanie bólu, pobiegłam na usg piersi czysto. Szok..... Potem bolał mnie brzuch więc ginekolog. Teraz mam bóle głowy i był już endokrynolog, okulista, laryngolog, nawet rezonans szyjnego. Masakra ciągle coś, zlowiek świruje..... Została mi rezonans głowy, chociaż podstaw nie ma, bo mam zwyrodnienia w kręgosłupie i problemy z ciśnieniem więc głowa ma od czego boleć. A ja świruje, jestem już bliska psychiatry.....
 2. Ja dzisiaj wpadłam na pomysł ze musze iść do dentysty bo łapie się na zaciskaniu zębów. Dzisiaj dzień skurczu łydek w nogach. Masakra.....
 3. Witajcie, Jak tam u Was poranek, ja wstając wiłam się takie skurcze nóg mnie złapały. No i ja o luźny stolec. Masakra....
 4. Ja też mam poczucie tak jakby ten dom budował się nie dla mnie, straszne uczucie. I mówię do siebie przecież nikt mi nic nie zdiagnozowal poza nadciśnieniem i tachykardia. Ale co z tego jak uczucia i tak są silniejsze od rozumu.
 5. Każdy z nas się czegoś boi, albo przed badaniami albo pójść na jakiekolwiek badania. Ja codziennie się budzę i boję się bólu głowy. Tak bardzo się boję bólu głowy..... A badania wyjdą dobrze, mnie też często bolą nogi, ale bardziej łydki, ale nic nie będę w temacie szukać. Zwłaszcza że bolą przed zaśnięciem po całym dniu siedzenia za biurkiem
 6. Witaj, fajnie,ze do nas dołączyłas.co Ty nie powiesz ze się nie cieszysz z wakacji. Ja jestem w trakcie budowy wymarzonego domu i co...... Też nie umiem się tym cieszyć. Dreszcze na głowie, ból lewej ręki i nogi. Próbuję nie czytać w Google co to może być.
 7. Straszne, ale też tak mam.... Jak sobie z tym poradzić...
 8. Ja wczoraj miałam wątpliwości, że może to nie nerwica. Noc pokazała spałam zalana potem, bałam się odkryć, miałam jakieś leki, nie mogłam spać. Jakaś masakra. Od rana mdłości, z którymi człowiek nie wie co zrobić czy próbować wymiotować czy odpuścić bo i tak.nic z tego nie wyjdzie.
 9. No widzisz to chociaż coś wiesz, a mi to jest wstyd iść do lekarza bo ciągle mi coś jest.
 10. I byłaś z tym u lekarza, mam dokładnie to samo. Mnie suchość w gardle nawet w nocy budzi.
 11. Ja wieczór mdłości i uczucie guli w gardle, do tego mam chrypke. Ciągle mi się odbija, już mam schize że mam coś poważnego w sensie jakąś chorobę żołądka albo przełyku.
 12. Jak ja to znam, ja najczęściej jak słyszę że ludzie mają plany na za pół roku naprzyklad, a ja wtedy myślę o sobie jak o nieuleczalnie chorej i już ogarnia mnie mega smutek.
 13. Ja to mam też takie wybuchy złości, że szok. Staram się hamować, ale czasami mi się nie udaje. Boję się, że wkoncu mąż że mną nie wytrzyma. Człowiek mimo tego, że wie to i tak się zapetla.
 14. Ja mam trochę brzucha po dzieciach więc to na plus nawet najważniejsze mieć dobre wyniki krwi typu żelazo czy ob i crp. A to. Mam w normie to znaczy że nic strasznego się nie dzieje.
×