Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

zeux31

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. zeux31

  strach przed wyjściem z domu, przed podjęciem pracy

  Mój przypadek niestety jest ciężki, a nawet cholernie ciężki. Nie dość że mam zaburzenia schizoidalne to do tego wygląd nie daje mi spokoju, i dzieje się wszystko na odwrót -> np. jednemu ludzie, kobiety prawią same komplementy, mi na odwrót -> śmieją się -> to daje całkowicie drugą skrajność. Niemal każde doświadczenie z ludźmi kończy się na przynajmniej na zachowaniu złego stanu, a bardzo często ten stan pogarsza. Jakaś siła każe mi zostać w domu, pamiętam wiele razy śmiech dziewcząt a nie robiłem niczego głupiego, tylko z powodu wyglądu. Niestety w życiu chodzi jedynie o duppę czytaj rozmnażanie, ludzi się nie zmieni a mnie coraz bardziej to boli. Psychoterapie zadziałają na ładnych z emocjonalnymi problemami, nie na mnie. Sam byłem świadkiem takiej psychoterapii grupowej, gdzie towarzystwo ładnych zrobiło sobie grupkę, śmiali się rozmawiali ze sobą, flitrowali a ci inni samotnie oddaleni od wszystkich, smutni. Ludzie są kompletnie nie rozumni, nie są świadomi tego jak traktują innych i dlaczego się tak dzieje.
 2. zeux31

  strach przed wyjściem z domu, przed podjęciem pracy

  Chciałbym więcej zarabiać, z takimi zarobkami nie ma szans nawet na wynajem mieszkania 20m2 no i mam takie otoczenie nie rozumne które za wszystko obwinia mnie -> młodszy brat nie podszedł raz do szkoły ? Burza że to moja wina, że biorą ze mnie przykład. Nie rozumują, nienawidzą - dlatego ich też nie lubię i chce się wydostać, ale nie wiem jak bo wiem jak będzie - piekło. edit: bracia mnie nawet nie widują bo mój pokój jest daleko, daleko - siedzę tam całe dnie, bo ojca nienawidzę, jak matka jest to jeszcze pójdę (ale bez ojca, ba nawet bym go tak nie nazwał, dla mnie to obcy - oczekuje szacunku, a sam znienawidził od dzieciaka, zawsze twierdził że ktoś taki jak ja nie może być inteligentny - co z tego że mam wysoką inteligencję i robię rzeczy których on do usranej śmierci by nie zrobił. Jak widać wygląd to inteligencja i wszystko co najlepsze dla niego.)
 3. zeux31

  strach przed wyjściem z domu, przed podjęciem pracy

  Tak programowanie, jest to 1600 zł ale nie mam w ogóle ubezpieczenia, nic nie jest opłacane, bo to jest coś w stylu darowizna. edit: w życiu próbowałem w 6 może różnych firmach - i nie mogę po prostu pracować z ludźmi, będzie znowu mobbing i uczucie jakbym rano szedł do piekła a nie pracy.
 4. Mam 26 lat, od malucha trzymałem się z dala od ludzi, w pracy i szkole mobbing - od ponad roku siedzę w domu u rodziców i boję się wyjść nawet do sklepu. 10h przy komputerze, na szczęście coś zarabiam online. W urzędach i.in. miejscach gdzie urzędniczka, sekretarka załatwia sprawę przede mną -> nie potrafię spokojnie usiedzieć, od razu zaczynają się podejrzenia, jakaś zaniepokojenie sytuacją, druga strona z naprzeciwka to wyczuwa -> nie wiem czym się wtedy zająć, pocę się. Jak poradzić sobie w życiu... ?!
×