Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

noticed

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

1 obserwujący

 1. noticed

  Witam czy to na pewno nerwica?

  Jestem z Mławy (małe miasto w województwie Mazowieckim). A w dodatku mam tylko 18lat i jestem niezaradny życiowo i nie umiem sobie z tym poradzić.
 2. noticed

  Witam czy to na pewno nerwica?

  Ja jeszcze nie jestem w stanie przyswoić się do obecnej sytuacji,dla mnie to co się dzieję to nie jest normalne. Jako, że biore te leki, a nie pomagają w żadnym stopniu to jeszcze bardziej się tym zamartwiam,a u psychologa byłem kilka razy, ale mi nie podpasował, a u mnie w mieście nie ma żadnego dobrego psychoterapeuty prywatnie czy też na nfz. Nie wiem co robić najchętniej bym znowu poszedł do lekarza i się zbadał, ale jak już wiedzą, że to nerwica niby to bagatelizują i być może nie będą chcieli mnie już przebadać.
 3. Witam wszystkich od około 3miesięcy męczę się z samym sobą i nwm co mi dokładnie jest. Zaczęło się od wysokiego ciśnienia,kołatania serca,zawrotów głowy,dreszczy, przewlekłych bóli głowy,żąłądka itd, a teraz nie moge normalnie funkcjonowac bez przerwy 24h na dobe coś mi dolega całe ciało mam mocno napięte (szczególnie klatka piersiowa i głowa, czuję jakby miała mi zaraz pęknąć),brzuch piecze i bulgocze,czuję niepokój chodzą czuję się jakbym był pijany i naćpany jednocześniej, totalne odrealnienie. Jestem strasznie osłabiony i bardzo szybko się męcze, serce ciągle mocno bije, szyja pulsuje. Chciałbym nie dramatyzować, ale co mam robić jak z dnia na dzień jest co raz gorzej, a najbardziej mnie martwi moje zdrowie fizyczne ,które powoli upada. Mówie sobie, że to tylko nerwica, ale sam już w tpropranolol wzfo nie wierze, żeby bylo tak strasznie. Leki biorę już z 2miesiącę tylko 3tyg spamilan i betesda potem miesiąc symfaxin er i sedam 3, a teraz 2tyg paroxinor 40mg, chlorprothixen zentiva 15mg i propranolol wzf 40mg nic to nie pomaga, a wręcz mam wrażenie, że pogarasza, bo odkąd zacząłem to brać jest jeszcze gorzej. Napadów lęków już nie mam, ale mój stan zdrowia mnie przeraża badania miałem robione w listopadzie wyszły dobre, a z 2tyg temu robiłem badania krwi lekarka twierdzi, że dobre, ale ja mam wątpliowści, bo np: eozynofile wyszły 2 razy podwyższone od normy. Czy aby na pewno to, tylko nerwica czy tak to może wyglądać, żę 24h na dobe żle się czuję i jest co raz gorzej?
×