Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Defro

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. Mam taki problem ,czuje na twarzy spinanie i jakbym miał agresywną mimikę ,jakbym patrzył agresywnie ,skupiam się strasznie na twarzy i mnie to męczy to uczucie jakby agresywności miał ktoś coś podobnego ?
 2. Czy brał ktoś rispolept na zaburzenia nerwicowe i jaką dawkę??
 3. Defro

  Brak recepty a rispolept.

  Byłem właśnie spytać i niema szans tak mi powiedziała Pani z apteki .
 4. Wizytę u psychiatry mam dopiero 23 stycznia, a brakło mi już rispolpetu na nerwicę i nie mam recepty .Sprzedadzą mi w aptece ten lek bez recepty jak im powiem że doniosę receptę na 23 stycznia??
 5. Lecze się na nerwicę ,biorę leki ale jak się zestresuje to masakra, najgorzej jest na początku spotkania strasznie jestem zestresowany ,napięcie mam takie że się cały trzęse ,jak mam coś powiedzieć to mi to z trudem wychodzi ,nie mogę się przełamać jak widzę wszyscy radośni a ja siedzę jak jakiś odrzutek ,strasznie się z tym czuję ,najgorsze jest to trzęsienie całej twarzy co utrudnia mi mówienie straszne to jest..... Dzisiaj to jest horror wszyscy na dole a ja jak zwykle uciekam na górę takie mam napięcie a jak pomyśle że musze iść tam gdzie wszyscy siedzą w koło i mam tam siadnąć mam ochotę zapaść się pod ziemie..
 6. Nic nie ukrywam a co to ma wspólnego?
 7. Nie wiem czy to nerwica ale strasznie boję się spotkań rodzinnych ,analizuje jak będzie w myślach ,co będę mówił ,czarne myśli jak mnie odbiorą panikuje ,boję się ogarnia mnie strach to jest silniejsze odemnie czy to jest nerwica czy co innego??
 8. Zauważyłem że największy lęk mam rano jak wstanę z łóżka to cały się trzęsę i miliony myśli co to będzie dzisiaj masakra...
 9. Życie z taką osobą to jest coś strasznego a jeszcze upatrzył sobie mnie że go truje, znienawidził mnie... popatrzę się na niego to od razu wybucha agresją to dodatkowo mnie dobija . Jak nie myślę o tym zajmę się czymś to jest lepiej ,ale to wraca niestety .Dobrze wiedzieć że są osoby które to rozumieją .Pozdrawiam.
 10. Ja od małego miałem awantury w domu tak mi to utkwiło w głowie a teraz miesiąc temu wzięli go do szpitala psychiatrycznego i od tego czasu mam straszne myśli.....
 11. Tylko mnie się wydaje że za chwilę zwariuję już się nakręciłem....
 12. Witam . Mój tata ma schizofrenie . I mam wielki problem z myślami że będę taki jak on myślał jak on. Widział diabły ,najgorsze miałem myśli o rodzinie o mamie ,boję się że zwariuje i wyląduje w szpitalu psychiatrycznym. Czasami czuje się jakbym był agresywny ,przeraża mnie to. Tata ubzdurał sobie że ja z mamą go truje i teraz cały czas mam te myśli o truciu jak jem jak pije.....ciągle wszystko analizuje co on robił i ze ja też będę tak robił czuję lęk przed nim cały się trzęsę, boję się że będę agresywny i stracę kontrole nad sobą .Jak sobie poradzić z tymi myślami...
×