Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Lukasz22

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 1. Lukasz22

  Fobia społeczna!

  Witam. Czy ktoś wie co może być alternatywą dla oddziału dziennego psychiatrycznego. Mam straszny lęk. A może terapia grupowa gdzie indziej. Macie jakieś pomysły?
 2. Witam. Szukam miejsc w Krakowie gdzie mogę zapisać się na darmową psychoterapię grupową . Mam fobię społeczną. Nie mam ubezpieczenia. Zna ktoś takie miejsca w Krakowie i poleca jakieś dobre? Proszę o pilną odpowiedź.
 3. Lukasz22

  [Kraków]

  To przykre że nikt nie chce pogadać.
 4. Lukasz22

  Witam

  Witam. Pisałem już tutaj wcześniej ale jakoś nie było odzewu. Nie wiem czy dobrze piszę w tym dziale. Mam 22 lata i jestem z Krakowa. Nie mam żadnych znajomych i mam fobię społeczną. Gdzie mogę poznać nowych znajomych? Naljepiej jakby to były osoby z Krakowa i o podobnych problemach i w podobnym wieku. Czy w internecie albo w Krakowie są jakieś terapie grupowe albo miejsca gdzie mogę poznać te osoby nieśmiałe? Proszę o pomoc.
 5. Cześć. Mam 22 lata i jestem bardzo nieśmiały. Czy jest ktoś z Krakowa też ma fobie społeczną i chce pogadać? Szukam osób w podobnym wieku.
 6. Lukasz22

  Cześć

  Witam. Jestem tutaj nowy. Mam 22 lata , jestem bardzo nieśmiały i nie mam żadnych znajomych. Czy jest ktoś o podobnych problemach, w podobnym wieku i chciałby pogadać? Jest ktoś może z Krakowa? Pisać.
 7. Lukasz22

  [Kraków]

  Witam. Mam 22 lata. Mam trudność w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi i jestem bardzo nieśmiały. Czy jest ktoś w podobnym wieku i chciałby pogadać? Pisać.
×