Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Jenny15

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Od dawna nie śniło mi się nic konstruktywnego, same migawki z dnia, a czuję, że potrzebuję głebszego snu. Jakieś rady? Sposoby? Tak, dbam o światło i higieniczny tryb życia, ale i tak nie sądzę, żeby to mogło mieć aż taki wpływ.
 2. Jenny15

  Szkodliwa psychoterapia

  Hmmm. Wątpliwe. Bardzo wątpliwe. ---------------- Miałam załamanie nerwowe i trudną sytuację i chyba było to w tym momencie jasne. Inaczej bym się o terapię nie pokusiła ;) Umiem sama się obsłużyć i to bardzo dobrze. Bardziej niż wiedzy brakowało tej pani po prostu wyczucia, jeżeli tak to mogę ująć, a na rzadnym egzaminie tego nie sprawdzają.
 3. Cześć! To mój pierwszy post na forum, więc przepraszam z góry za nabrojenie w jakiś sposób :) Nieodpowiedni dział... czy coś. Rok temu chodziłam na psychoterapię do innej terapeutki niż obecnie i chciałabym zrozumieć, dlaczego poprzednia terapeutka była na tyle niekompetentna, żeby pogłębić depresję i dlaczego w ogóle nie czułam z nią kotaktu. Przyczepiała się słówek zamiast działać z sensem. Traktowała mnie mocno protekcjonalnie intelektualnie. Jestem dorosłą osobą o wysokich kwalifikacjach. O co w tym chodzi? Ktoś coś rozumie?
×