Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

jedentaki

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. jedentaki

  USUWANIE KONT

  Zwracam się z prośbą o usunięcie konta.
 2. Niecałe 2 tyg. temu odstawiłem esci i cały czas brak energii, bóle, zmęczenie, nerwowość i sakramencki dół. Objawy grypopodobne już prawie ustąpiły. Ile ten "dół" jeszcze będzie się utrzymywał, bo już męczące to jest.
 3. Dzień dobry. Ostawiłem kilka dni temu escitalopram po ponad 2-ch miesiącach zażywania (brak dziak działania) i czuję się od 2-ch dni jakbym miał kaca, rozdrażnienie, nudności i ogólnie złe samopoczucie. Do tego gardło mnie boli, mam zatkane zatoki i kaszlę plując brązową flegmą (może nie mieć związku z odstawieniem). Ile czasu może minąć jak dojdę do siebie ?
 4. Wziąłem wczoraj wieczorem i było nieciekawie. Zasnąłem dopiero o drugiej i miałem takie koszmary, że głowa mała. Budziłem się co chwilę zdenerwowany, spocony i do tego jakieś dziwne omamy dźwiękowe podczas zasypiania. Od rana źle się czuję
 5. Dostałem go zamiast niedziałającego escitalopramu. Przechodził ktoś z esci na ten lek ? Jakie efekty były ? Czy działa podobnie do ssri ? Czy jest aktywizujący ?
 6. Prawie 9 tyg. i zero efektu u mnie. Ciągły dół, zmęczenie, niepokój, lęki, bóle mięśni... Zgodnie z zaleceniem lekarza schodzę z dawką. Jak dla mnie to lipa ten lek.
 7. 2 m-ce Mam zwiększyć do 20mg i jak nie będzie różnicy lub objawy się pogorszą to mam schodzić z dawką i będę miał zmieniony lek Kur... nie wiem co teraz. -- 15 kwi 2018, 09:18 -- Czy mianseryna (30mg na noc) może wpływać negatywnie na działanie esci ? Również będę rezygnował z niej z powodu bardzo słabego działania nasennego.
 8. 2-gi miesiąc brania esci i cały czas senność, zmęczenie, problemy ze spaniem, nerwowość, niepokój, bóle mięśnie, złe samopoczucie - ogólnie zero poprawy. Poinformowałem lekarza i będę miał zmieniony profil leków. Jakie grupy leków są przepisywane, kiedy ssri przestały działać ?
 9. Cały czas mam lęki, niepokój, napięte mięśnie od początku na esci a nie od zwiększenia dawki. Dobrze się czułem na paroksetynie kilka m-cy, ale coraz słabiej działała, aż przestała działać.
 10. 6 tyg. i cały czas brak efektu Cały czas niepokój i złe samopoczucie. Od kilku dni 15mg. Nie wiem co teraz - sertralina ? Czy już ssri na mnie nie działa, po tak krótkim czasie ?
 11. 5 tyg. i dalej nic. Cały czas lęki, niepokój, złe samopoczucie, dół i objawy psychosomatyczne. Coś lipa ten lek
 12. U mnie hydroksyzyna 50mg nie pomagała. Mianseryna skraca mi czas zaśnięcia, ale i tak wielokrotnie budzę się. Podobnie było na trazodonie. Także lipa. Może chlorprotixen mi pomoże.
 13. Ok, tak zrobię. Czy jest szansa, że inny ssri zadziała ? Wcześniej byłem na paro (60mg) i przestała działać, dlatego zmiana na esci.
×