Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

marzenak

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Nie mam pojęcia, ja boję się nowych leków brać..... Leży opakowanie w półce a ja boję się wziąść tabletki abillify....
 2. Tak to po Sulpirydzie. Ja nadal biorę pół kapsułki sulpirydu a dalej tyje.... Co zrobić IC chcesz być zdrowy kosztem czegoś.......
 3. Ja odsypuje z kapsułki sulpiryd biorę ok. 20 mg. Mam podwyższona prolaktyne mletotok brak okresu i tyje. Ublagalam lekarza o abilify i chce zamienic, nie wiem czy będzie działał jak sulpiryd. Bo tylko sulpiryd mi pomaga.
 4. Monster6 a brałeś sulpiryd???
 5. Najważniejsze że dostałaś okres. Prolaktyna.wkoncu spadła. Pisałaś że wracasz do amisulpirydu, a jednak 4 tygodnie miałaś przerwy. Może bez niego uda ci się funkcjonować, albo zastąpić czymś innym, tylko czym??? Tez szukam leków aby zastąpić sulpiryd czymś innym z marnym skutkiem.
 6. Monster6 a jakie objawy uboczne masz jeszcze po abilify???? Czy pomógł ci ten lek
 7. Lusesita Dolores To wspaniałe że dostałaś okres, napewno lepiej się czujesz. Czy podczas okresu masz wyciek mleka? Czy mletotok zanik?
 8. Dziecko zdrowe ma 10 lat. Normalne. Wiesz może to głupie ale bardzo brakuje mi miesiączki, tyle czasu nie miałam. Denerwuje się że przytyłam. Dlatego będę próbować abilify zamiast sulpirydu. Nie wiem jakie będą skutki. -- 27 lip 2017, 10:32 -- Lusesita Dolores Nie próbowałaś nigdy abilify? Ponoc nie podnosi prolaktyny.
 9. Lusesita Dolores ja w ciąży brałam parogen 20 mg i clonazepam 0,5mg. Urodzilam siłami natury 13 godzin trwał cały poród. Teraz już jestem bezpłodna od sulpirydu. Samotna, zostawił mnie ojciec dziecka. Brak mi wsparcia w chorobie i pomocy.
 10. Mi wracają lęki i niepokój niby nerwica lekowa a jak utrudnia funkcjonowanie i życie. Dziękuję Bogu że nie mam żadnej psychoza ani schizofrenii. Przez tyle lat przeczytałam na ten temat zbiór lektur, poradników. Odwiedziłam dziesiątki lekarzy tych niby najlepszych i wszystko prywatnie do tego badanie TK eeg mózgu dwa razy. Wszystko bez zmian.
 11. Benzynowiec84 ja już przez całe życie będę brać clono. Parogen biorę 20 lat ty też bralas/brałeś??? Dwa lata temu lekarz kazał odstawić powoli paroxetynium zeszła do 10 mg doba i takie miałam jazdy odstawienne. Lekarz chciał wzmianki parogenu dać efectin ale niestety parogen uzależnia i to bardzo. Wszystkie te leki uzależniają. -- 24 lip 2017, 17:25 -- Poza tym lekarz psychiatra i ginekolog boją się przepisać Dostinexsu, tłumacza się że boją się że będą zaburzenia psychiczne bo to wpływa na dopadnie.
 12. Po tylu latach brania clonazepamu nic takiego mi się nie dzieje, chwilami koncentracja i jakby luka położę coś i zapomnę gdzie. Nic takiego poza tym. Lusesita Dolores nie martwisz się że znowu prolaktyne poszybuje do góry? I co z okresem? Nie przeszkadza ci ze nie dostaniesz okresu? Ja z tego powodu zaczęłam tyc
 13. Leki które biorę od 20 lat tracą swoje dzialanie. Ja startowała od 20 mg parogenu i 0,5clono.gdy się pogarszalo lekarz zwiększał mi parogen nawet do 60 mg, clonazepam tylko 2 mg, hydrotyzynium 100mg. Ja miałam bardzo silna nerwice lekowa.dziala. Dwa lata sama nie wychodziłam z domu. Dopiero sulpiryd mi pomógł. Srri długo się rozkręca a sulpiryd szybko ko. Ale jeśli kobiety go biorą to skacze prolaktyne i jest problem. U mężczyzn tez podnosi się poziom prolaktyny. W swojej chorobie miałam 10 lat remis i gdzie podjęłam pracę, urodziłam dziecko a od 3._-4 lat wróciło.... I jak twierdzi mój lekarz ta choroba jest Pr, ewlekla. Będzie łapać i puszczać. Niestety.....
 14. Tak biorę codziennie, odrazu jak wstaje jeszcze na czczo biorę clonazepam. Przepisane na nerwice lekowa.dziala rozluźniajaco na początku usowal lęki i niepokój. A diagnoza wystawiona w szpitalu wojskowym. Miejscowości nie podaje. Mam do Ciebie pytanie sądzisz że alliby zastąpi mi sulpiryd z aktywacja, energia.???te leki maja podobne działanie?
×