Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Aspoleczny

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  Tak, ale nie mogę się pozbyć tych chorych myśli, cały czas się zastanawiam kiedy umrą rodzice, ja, gdzie się odbędzie pogrzeb, co dalej z mieszkaniem, kto się mną zaopiekuje...
 2. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  Jestem typowym obserwatorem i analizatorem rzeczywistości, żyję w swojej głowie.
 3. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  To wszystko pięknie wygląda na papierze i w wyobraźni, rzeczywistość jest niestety inna. Ja wiem, że macie rację, ale to tak prosto nie działa.
 4. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  Wiesz, jak próbujesz po raz 30 i nie wychodzi to..
 5. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  Z tymi checami to akurat wiesz, pewnych rzeczy się nie przeskoczy.
 6. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  Czasem mam wrażenie, że aż za mocno się staram.
 7. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  Czytam, ćwiczę, zdrowo się odzywiam.
 8. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  Z kompleksów i tego, że od małego czułem się dziwny, inny, nieakceptowany, bałem się ludzi od zawsze, inteligencja emocjonalna na poziomie zero, chcę żyć z ludźmi, bo wiem, że inaczej się nie da, ale mimo starań jest dla orka na ugorze. Już przed braniem leków zaczęły się problemy. Byłem w depresji, biorę asentre, tritico. Doraźnie lorafen, czuję się okej. No ale to przecież nie zmienii mojego charakru.
 9. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  Zawsze byłem unikając, zdazalo mi się uciec ze szkoły, najgorsze są te problemy z pamięcią, to się zaczęło gdzieś w liceum. W podstawówce i gimnazjum miałem czerwone paski na świadectwa, brałem udział w konkursach matematycznych i językowych, jeden z lepszych uczniów w szkole... a teraz inwalida umysłowy, muszę długo się zastanawiać żeby skręcić dwa zdania, gubię słowa, wątki, czytam coś i za jakiś czas nie pamiętam o czym czytałem, często dziewczyna się mnie pyta czy pamiętam jak jakiś czas temu coś robiliśmy a ja nie pamiętam...
 10. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  Brak tematów do rozmowy, zero pewności siebie, nawet jak 10 koło u wozu, nie odzywam się właściwie nie pytany, chodzę teraz na terapię i grupę wsparcia ale właściwie się tam nie odzywam, a jak się odezwę to jest jakiś bełkot bez ładu i składu, czerwienie się wtedy i drży mi głos ze strachu,caly czas jestem zestresowany i czekam aż będę mógł wrócić do domu mam też za sobą pobyt w szpitalu psychiatrycznym, ale czuję się bezsilny, nie mogę pokonać swoich ograniczeń chociaż bardzo się staram.
 11. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  Najbardziej mnie śmieszy to, że moi rodzice są dobrze sytuowanii, mają dobrze płatne pracę, jakby zebrać wszystko to będzie ponad milion złotych majątku, kiedyś być może zostane z tym sam i nie będę wiedział co zrobić...
 12. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  Boje się, że już wiele się nie zmieni w moim życiu i skończę na rencie...
 13. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  Najbardziej się wstydzę tego, że jestem strasznie chudy, mam tak delikatne kosci jak 13 letnia dziewczynka przy 185 wzrostu ważę 55 kilo moja dziewczyna jest silniejsza ode mnie,z tego powodu bylem czesto wysmiewany, w szkole mnie obrazano, słyszałem teksty typu spierdalaj do auswitz itp.
 14. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  Często rozmyślam o śmierci, swojej, moich bliskich, zastanawiam się kiedy to się stanie, jak będzie wyglądał pogrzeb...
 15. Aspoleczny

  Nie radzę sobie z życiem

  Mieszkam obecnie w Łodzi, jakby ktoś z podobnymi problemami chciał porozmawiać albo może ewentualnie kiedyś się spotkać to byłoby miło.
×