Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

psychiatra

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. 1.Jakie objawy schizofrenii paranoidalnej i nerwicy natręctw kwalifikują się na znaczny stopień niepełnosprawności? 1a.Jak u chorego na schizofrenię paranoidalną i nerwicę natręctw mogą się objawiać zachorowania na te dwie jednostki chorobowe wskazujące na to ,że danemu choremu przysługuje znaczny stopień niepełnosprawności? 2.Czy osoba ze znacznym stopniem niepełnosprawności może zostać ubezwłasnowolniona ze względu na to, że ma stwierdzony znaczny stopień niepełnosprawności? 2a. Jeżeli odpowiedź na pytanie w punkcie 2. jest twierdząca , to w jakich przypadkach może nastąpić ubezwłasnowolnienie takiej osoby?
 2. Dziękuję , że się tym podzieliłeś 0xNear. Czy myślałeś o dawce euforii?
 3. Jak się nazywa lek na nerwicę natręctw , który jest drugim najlepszym lekiem na świecie na to zaburzenie i jednocześnie ma znikome bądź nie ma żadnych skutków ubocznych, a także przyjmują go aktorzy na tremę?
 4. mhrps a na jakiej podstawie jesteś zdania , że chciałem wyłudzić?
 5. Kontrast, w jakich źródłach fachowych będzie odpowiedź na moje pytania?
 6. 1.liptint nie dlatego się pytam- czy Twoja wypowiedź kwalifikuje się na jakiś objaw chorobowy ,bo mniemam ,że tak - pochwal się :). 2.Kontrast czy interesuje Cię działka czegoś dobrego dzięki czemu można odbyć mistyczne przeżycia?
 7. Przypuszczam ,że to po prostu płaci kraj za to ,że odbędzie się taka obserwacja.
 8. Chodzi mi tylko o stricte choroby psychiczne czy też zaburzenia psychiczne , mianowicie np.: czy w przypadku osoby chorej na schizofrenię może nastąpić u niej nagłe uszkodzenie funkcji organizmu spowodowane zwiększoną aktywnością dopaminergiczną?
 9. Co myślicie na temat tego , że psychodeliki zwiększają inteligencję?
 10. Ile trwa taka obserwacja zlecona przez ZUS? Czy to prawda, że 10 dni?
 11. 1.Czy choroba psychiczna może spowodować nagłe uszkodzenie funkcji organizmu? 2.Jeżeli tak, to jakich chorób to dotyczy i jak mogą się objawiać w przypadkach takich zachorowań nagłe uszkodzenia funkcji organizmu?
 12. A co mówić na obchodach jak się zapyta mnie lekarz : jak się pan czuje , albo co u pana słychać? albo jak humor?
 13. Jak się będę normalnie zachowywał to mogą mi nie przyznać renty, bo ja się uważam za normalnego, więc co najwyżej pewnie powiedzą , że jestem niekrytyczny. Na obchodach przecież muszę być pewnie apatyczny albo mówić jakieś dziwne rzeczy?A co z utrzymywaniem kontaktu wzrokowego?
 14. Mam zasiłek pielęgnacyjny.Czy wziąć zaświadczenie dotyczące tego do szpitala? Na obchodzie jak się zapytają np.: co słychać albo jak się pan czuje to co wtedy odpowiadać?Ale ja nie wiem co im powiedzieć , żeby wyszło tak jak trzeba,żebym na pewno dostał rentę. A co do halucynacji to mogę powiedzieć o nich?- mam na myśli to czy mnie przez to nie zatrzymają na dłużej? A propo ognisk na kuchence to przecież właśnie nie mogę być niebezpieczny dla siebie i otoczenia.
×