Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

any1

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. any1

  niechęć

  Straszne bóle mięśni, zamienię, senność, spanie po 16h, zmęczenie, niemożność ustania na nogach, patologiczna niechec. Co radzicie? Poddać się szpitalowi? Coś innego mi może być? Poradzcie
 2. any1

  niechęć

  byłem u innego, nie widzi nic złego w sulpirydzie
 3. any1

  niechęć

  leczyłem się z nerwicy lękowej
 4. any1

  niechęć

  pozwolę sobie traktować już ten wątek jako dziennik, może dla kogoś się przyda trzymam się w pracy, choć wstawanie jest uciążliwe, człowiek najchętniej przespałby cały dzień. Miałem straszną niechęć do wielu rzeczy w tym nawet do mycia się. 300mg wenlafaksyny + 200mg sulpirydu od miesiąca 300mg, od półtorej tygodnia czuć przebłyski coraz śmielsze wczoraj miałem okropny dzień, rozbeczałem się 2 razy z niczego, w tym raz po prostu jadąc samochodem totalny brak apetytu bóle nóg, karku poczucie że sobie nie poradzę wszelkie odpowiedzi, propozycje mile widziane
 5. any1

  niechęć

  ktokolwiek? komuś po lekach zachciało się wstawać, chodzić do pracy?
 6. any1

  niechęć

  Witam wszystkich Od miesiąca latam na wenlafaksynie 225mg, lekarz nie chce zamienić na coś innego bo "czuć drgnięcia". Drgnięcie jest widoczne w tym że nie myślę co godzinę żeby się zaj**ć. Dni są różne, czasem lepiej czasem gorzej, aktualnie nie wiem czy nie wrócić na L4. Mam niechęć do wstawania, zrobienia sobie posiłku, umycia się, pójścia do pracy, do jakichkolwiek obowiązków, najlepiej zamknąć się w pokoju z laptopem. Przez to ledwo funkcjonuje, z dnia na dzień. Jakieś rady?
 7. any1

  Nie mogę rano wstać

  minou, dostałem odpowiedź, dziękuję bardzo jakieś jeszcze propozycje jak złapać w sobie chęć do wstawania?
 8. any1

  Nie mogę rano wstać

  ale do pracy o 7 trzeba się zwlec..
 9. any1

  Nie mogę rano wstać

  225mg wenlafaksyny + 100mg sulpirydu
 10. any1

  Nie mogę rano wstać

  A co może być tego przyczyną?
 11. Witam Mam problemy z porannym wstawaniem i to duże. Przed rozpoczęciem leczenia nerwicy pamiętam że było ok. Teraz umiarkowana depresja. Wszystkie wyniki w normie, tarczyca etc. Czym to może być spowodowane? Niechęć do pracy, działanie leków, coś innego? Dodam że mógłbym spać do 12, dawno temu byłem rannym ptaszkiem który w wakacje budził się o 7 i nie mógł spać.
 12. any1

  Potrzebuje wsparcia od Was

  Jeszcze polecisz mi coś ciekawego co warto uczynić w kontekście całych moich doświadczeń?
 13. any1

  Potrzebuje wsparcia od Was

  zarzuciłem siłkę przez depresję, zresztą to pochłaniało chyba trochę za dużo sił może basen?
 14. any1

  Depresja na studiach

  cubus123 studiowałem IT i w pierwszym semestrze chciałem rzucić studia właśnie przez takie pierdoły typu pętle, sama teoria etc. która wydawała mi się nieżyciowa. Potem brałem stypendium naukowe, skończyłem studia z dobrym wynikiem i tęsknie za tymi czasami bo robiłem to co lubię w miłej atmosferze :) Pierwszy rok to pierdoły, potem zaczyna się coś ciekawego. a kumpel raz zrobił kolosa na 10% a potem z przedmiotu miał chyba 4 albo 4.5 głowa do góry i daj sobie czas :)
×