Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cezar9111

Użytkownik
  • Postów

    22
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Cezar9111

  1. Odwracam ogolnie jestem uzalezniony od komputera i pochlania mnie to w 100% ale czasem jest chwila zwatpienia i zaczyna sie.. Staram sie ogarnac zebrac w sobie sile i dowiedziec sie czegos wiecej na terapi a zostaly jeszcze jeden dzien :)
  2. Oj rece przerobilem u mnie prawa tak jakbym mial obca reke a nia swoja delikatny niedowlad :) a z lewa cos troszczke jakis skurcz czy cos w tym stylu.. Ta a stopy to od zimna jakos sa lodowate sa ale tak zawsze mialem choc teraz troche bardziej to czuje.. Wsumie nic dziwnego cokolowiek mi jest to odrazu skupienie na tym rozmyslanie.
  3. Jasne akurat ten skutek uboczy jest do przezycia i mi nie przeszkadza wiec jestem prawie zrelaksowany.. Dzis zaliczam ten dzien do udnego chocbtroche stopa na wieczor meczy bo mrowi :)
  4. Tak do psychologa raz w tyg a do psychiatry raz na miecha po leki:) Jak narazie pierwszy dzien nie jest zly cos troche zgaga byla i toaleta odwiedzana jest czesto 0.0
  5. Ogolnie raz w tyg mam spotanie z psychologiem a dopiero za miesiac bedzie mozna stqierdzic czy lek dzial na mnie czy nie jesli tak to dostane recepte na paxtin albo nowy... Mam nadzieje ze ten bedzie juz wspolgral ze mna i pomoze mie wsumie jest z innej tak jak bym parafi niz tamten :)
  6. Dzis byl lepszy dzien ale piszczalo mi w uchu troche i taki dyskomfort przy uchu ale po za tym git udany dzien :) Jestem po wizycie i dostalem Paxtin 20mg Pierwszy tyg 0.5 tabletki poznie po jednej i za miesiac znowu wizyta u psychologa
  7. Coaxil ktory zmienil mnie wczoraj hulka Ale dzis ide to zmienic.. Na poczatku senny a poznij furia wiec to lek tak dziala na mnie
  8. Wlasnie zaliczylem atak hurii bo boli caly czas w mostku i nie moge sie poanowac a gdy chcialem isc do przychodzi oczywiscie juz czulem ze zbliza sie mega panika.. Chyba musze sie uda do psychiatry po inny lek bo az tak zle nigdy nie bylo to chyba te lek tak dziala na mnie
  9. No wlasnie ode mnie zalezy ostatnia najwazniejsza faza leczenia narazie nie widze tego... Musze poczekac na te spotkania i pomoc od terapelty
  10. Ja to muszę brać jakiś pomocnik bo naprawdę jest źle,mam 2-3 dni dobre naprawdę wspaniałe i nagle przychodzi wieczór już coś nie tak i kolejny i pewnie następnym dzień maskara gdzie odrazu chce iść się przebadać bo tragedia się dzieje ze mną tak jak dziś od rana żałowałem że się obudziłem chciałbym przespać ten dzień ale też tu się pojawia moja nerwica która nie daje mi spać w dzień i z 3-4 razy w nocy przez 2 miechy.
  11. Xanax 0.25mg ale ja się go boje wiem ze to mocny lek i mocno otumaniający człowieka a nie mam zamiaru siedzieć nieprzytomny albo walczyć żeby nie zasnąć po za tym to uzależniający lek.. Jestem w kropce sam nie mogę pojąć że nic mi nie jest leków się boje i ogólnie nie lubię ich, bóle mnie niszczą i doprowadzają do szaleństwa .. Sam nie wiem jak przekonać się ze mam nerwice poporstu to jest coś dla mnie nie realnego choroby która jest bo COŚ i trzeba ją JAKOŚ wyleczyć.. ręce mi opadają. Jak tak dalej pójdzie to drewnica mnie czeka albo jakiś zakład zamknięty
  12. U mnie głownie pojawia się taki stan gdy zaczyna mnie boleć w klatce piersiowej albo bije mi szybko serce no poprostu jestem wtedy zniszczony emocjonalnie i tylko nakręcanie się a co do agorafobii to chyba już zaliczyłem temat bo właśnie mniejsze ataki miały miejsce w sklepie czy na dworze.. co oczywiście prowadziło do może z 2 razy do mega paniki.. Wsumie to tak sobie teraz myślę o tym i tak zaczęło się to nasilać zawroty głowy w autobusie i panika że jestem sam wśród nieznajomych..
  13. Ja to rozumiem ze raz nie wystarczy ale chociaż jakiś sposób czy coś w tym stylu że odciąć się od tego bo ja w taki stanie jak dziś to najchętniej szpital i niech mi robią badania.. A jak bym miał gdzieś jechać to dostałbym takiego ataku że karetka albo ktoś z rodziny musiałbym mnie odebrać bo sam bym nie dał rady nic zrobić.. Mnie ogranicza całkowicie a najgorsze jest że czuje się dobrze 2 dni a tu nagle na wieczór pyk i cały następnym dzień jazda..
  14. Dziś właśnie zaliczam taki atak nie mogę się uspokoić przez te bóle w mostku i otępienie jaki mam ;/ Ja chce poniedziałku pogadać z tym typem a jeśli on mi nic nie wyjaśni to chyba go ukatrupie.. miałem echo i ekg to wyklucza choroby serca ale jakoś nie wierze temu a tak naprawde ból jest zawsze w spoczynku gdzie bóle wieńcowe wtedy nie występują tylko przy wysiłku ale chyba zmuszę się na to wysiłkowe ekg. To jest to głupie analizowanie bólu w głowie efekt nerwicy... wszyscy mówią uspokój się przejedzie to nic złego ale tak łatwo nie wychodzi z głowy.
  15. Witam Dostownie jak bym siebie pisywal fatix, mnie przycielo w powrocie do domu z pracy.. Siedzialem w tramwaju bol w klatce problem z oddechem i zaraz hiperwentylacja zawroty glowy.. Do tego awantura z operatorem telefonicznym karetki ktory nie chcial wyslac jej do mnie bo mi nic nie jest i mam sie uspokoic.. A bylem juz w takim stanie ze tak szybko oddychalem ze zdretwialem caly twarz rece nogi jezyk doslownie niewiele brakowalo do utraty przytomnosc.. Sor badania krwi wykazaly podniesiony emzym sercowy ckmb(a przed atakiem odbylem ciezki trening na silowni) i dlatei podniesione ale pani dr stwierdzial zapalenie miesnia sercowego wiec tak mi dolozyla ze ja juz schodzilem tam. Oczywiscie po badaniach ekg,echo serca, tg glowy, usg jamy brzusznej traczycy(badnia tez pod katem choroby) odcinka szyjnego nic nie wykazaly.. Zdrowy mlody czlowiek z pana tak wszedzie slyszalem. Pozniej dowiedzialem sie ze to nerwica ale tak mnie boli czasem serce okolice wiencowe ze moja pierwsza mysl sami macie nerwice a mi cos powaznegi jest.. Aktualnie dostalem sie na psychoterapie gdzie pan wyjal madra ksiazke i przeczytal objawy i niby sie zgadzaja ale mnie bol wyprowadza z rownowagi,przeciez boli w powaznym miejscu... Wiec jest nerwica lekowa z zaburzeniami depresyjnymi( oczywiscie kazdy bol sprawia ze nie wierze w to) ale biore coaxil pol tabletki rano od 3 dni i w poniedzialek druga wizyta u psychologa, mam nadzieje ze czlowiek mi cos wytlumaczy zeby mogl jakos walczyc z tym bo jak narazie mam problem z postawieniu sie temu.
×