Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

dorota2014

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Nie, nic innego nie brałam .Mianserynę dostałam , bo wykańczało mnie niewyspanie .Po lekach spałam dobrze , jednak jak tylko zmnijszam dawkę to sen jest płytki i znowy zaczynam się budzić w nocy .Idę w następnym tygodniu do lekarza .
 2. No kurde z tyciem też mam problem , ale na razie wolę mieć spokojne noce a potem powalczę z nadwagą . Martwię się , że nie idzie mi odstawianie .
 3. Tak Karola , ja tak miałam .Cały dzień ;-( Na szczęście leczenie pomogło
 4. dorota2014

  Co teraz?

  Ja radzę prosto do psychiatry , walczyłam z nerwicą sama przez lata aż któegoś dnia nie dałam rady .Psychiatra postawił mnie na nogi i bardzo żałuję , że wcześniej nie poszłam .
 5. A jak Wam szło z odstawianiem ? Biorę już pół roku w niewielkiej dawce 10 mg na noc ( bardzo dobrze na mnie zadziałało ) i psychiatra zalecił zmniejszenie na 5 mg . I klops , bo po 3-4 dniach muszę brać całą tabletkę , bo znowu wraca nocne budzenie się . Chciałabym odstawić, bo bolą mnie stawy , a to może byc efekt uboczny , no ale nie idzie mi to odstawianie .
 6. Zaczełam brać od nowa . Chyba go nigdy nie odstawię Jack - ja nie miała żadnych ubocznych i bardzo dobrze zadziałał .
 7. dorota2014

  Witajcie !

  Azazel - nie pomyślałam o tym w ten sposób .Dzięki Faktycznie , myślałam , że już sobie dam sama radę . Jednak jest mi tak dobrze , bez tych ataków i wszechogarniającego lęku , że będę brać tabletki i zapewne tak szybko nie odstawię teraz ;-)
 8. dorota2014

  Witajcie !

  Witajcie ! Od 10 lat choruję na nerwicę lękową uogólnioną z napadami paniki .Kiedy doprowadziłam się do stanu , że nie wychodziłam z domu ( pracuję w domu ) a ataki paniki dopadały mnie kilka razy dziennie stwierdziłam , że sama nie dam rady.U lekarza stał się cud , bo dosłownie po tygodniu brania Nexpramu i Miansegen , praktycznie wszystko ustapiło .Brałam pół roku i z własnej głupoty postanowiłam sama je odstawić , odstawiałam powoli i po 3 tygodniach od odstawienia niestety pojawił się pierwszy atak paniki ;-( . Tak więc dzisiaj powróciłam ponownie do moich leków .
 9. Witajcie ! Choruję na nerwicę lękową uogólnioną z napadami paniki od prawie 10 lat .Doszłam nawet do takiego punku w życiu , że przestałam wychodzić z domu a ataki paniki się przedłużały , aż raz w tygodniu przyjeżdzało pogotownie ;-( Kiedy sięgnęłam już chorobowego dna i każdy dzień był walką o przetrwanie poszłam do psychiatry.I stał się cud .Nexpram w dawce 10 mg rano i Miansegen 10 mg wieczorem dosłowanie w tydzień postawił mnie na nogi .Tylko Wy zrozumiecie jak to jest przestać odczywać lęki .Brałam pół roku , nie miałam żadnych objawów choroby i z własnej chyba głupoty postanowłam je odstawić zmniejszając dawkę .No i efekt taki że nie minęły 3 tygodnie i rano obudziłam się z atakiem paniki Mam w domu Nexpram , czy ponowne jego branie będzie miało takie samo działanie ? Chodzi mi o to , czy przez te pół roku brania nie uodporniłam się na ten lek i będzie mniej skuteczny ?
×