Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kruk86

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. No witam. Wiecie jaki jest rynek pracy w PL dla osób z grupą. 95% ofert pracy jest za minimalną jako "cieć" lub sprzątacz. Osobiście mam stopień umiarkowany z grupą specjalną(co pracodawcy uwielbiają) Myślę nad ponowną emigracją. Czytałem trochę po internetach i wiem że moje orzeczenie w innych krajach jest nic nie warte. Ma ktoś wiedzę jak to jest w innych krajach? Chodzi mi zarówno o zdobycie stopnia niepełnosprawności jak i pracy. Rozumiem iż byłaby potrzebna historia choroby przetłumaczona przez tłumacza przysięgłego?
 2. Nie trafiłaś we właściwy lek. Częsta przypadłość. Ilu leków próbowałaś i jak długo? Jest psychoterapia?
 3. Kruk86

  Leki i ja. Wejdź i przeczytaj.

  No cóż, porozmawiałem z moją lekarką i powiedziała że na mnie nic nie chce działać. Pozostaliśmy przy fluo+5mg paroksetyny. Zobaczymy jak będzie, daje sobie na to 2 tygodnie. Co do biegania to jest siłownia+SW jeżeli jest czas
 4. Od dawna depresja, od ok 8 lat ataki paniki (zaleczone) Szły benzo jakieś 2 lata non stop. Były: Mozarin-placebo Paroxetyna-40mg czułem się aż za dobrze, miałem się za osobę wybitną, podrywałem dziewczyny z sukcesami, zacząłem się uczyć w dwóch szkołach itp itd :D ale były i minusy, potem 1-2 lata była dawka 10mg, takie placebo z lekką depresją ale bez lęków. -wenlafaksyna-dawka 150 długowchłaniającej. Liczym przede wszystkim na mocną pewność siebie, a czułem się jak pipa która chce się pociąć -teraz zjadłem przez 28 dni 56tabletek fluoksetyny i stwierdzam że.... nie czuję dosłownie nic. Macie pomysły czego jeszcze warto próbować czy wchodzić od razu na paroksetynę?
×