Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

fabyo

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. od tygodnia łykam favarin (ssri) 100 mg dziennie i olaznapine na noc. Na depresje ten zestaw działa na lęki tak sobie. Najgorsze że cały dzień bym spał. Chyba zamienie olanzapine na abilify, co sądzicie? Widze że pare osób na forum ma pojęcie o lekach. Zestaw fluwoksamina plus abilify jest chyba spoko? :)
 2. Ja od tygodnia biore 100 mg favarinu w dzień i 5 mg olanzapiny przed snem i chodzą jak zombie, tylko bym spał i jadł. ciekawo czy to minie?
 3. oj to nie cacy. Ale może z czasem sie wyrówna i będziesz wciąż pełna energii .
 4. Saliorka jak zdrowie na budowie? Nudności przeszły? Ja od dziś jadę na fluwoksaminie z olanzapiną.
 5. Dobrze że lepiej sie czujesz. No pewnie rzuć czipsy, to najgorszy syf. Ja jednak przemyślałem sprawe i po dwóch dniach odstawiam abilify. Anty depresant plus dwa neuroleptyki to chyba za dużo na moją dolegliwość a to była moja samowolka. Po zastanowieniu wole postępować ze wskazówkami lekarza. Pewnie wściekł by sie jak by sie dowiedział o samowolce, a wcześniej czy później musiałbym mu sie przyznać.
 6. Pewnie od Abilifki, pisze na ulotce i wyczytałem na tym forum że komuś też sie to zdarzyło po niej. Z czasem pewnie minie. Ja widze że mam problemy z zaśnięciem i przebudzam sie w nocy. To pewnie dlatego że wenli trosze jeszcze biorę. A wnenla też troszkę pobudza.
 7. Odczuwam strach/fobie przed wyjazdami z domu ze znajomymi. Oki, to czekamy aż nasze pigułki się wkręcą :)
 8. Ja mam zaburzenia depresyjno lękowe i jakieś tam fobie:P JUż jestem sfrustrowany ostatnim brakiem poprawy i pozwoliłem sobie na samowolki. Czyli mamy inne dolegliwości ale jak na razie jesteś chyba zadowolona z przyjmowania obecnego kombo? :)
 9. No spoko :) Rozumiem że bierzesz tylko tą Abilify i Zolafren. Lekarz Ci tak zalecił? A na jakie zaburzenia sie leczysz? Ja zrobiłem samowolkę z tym dołożeniem abilifki bo jestem już z frustrowany brakiem konkretnej poprawy w mojej depresji z lękami.
 10. aha. Sailorka informuj jak u Ciebie działa to połączenie. Ja od dziś dodaje ćwirtkę abilify do wieczornej porcji olanzapiny 10 mg. Poza tym schodzę z wenli, wskoczę może na jakieś ssri jeszcze.
 11. fabyo

  Cześć

  witaj na forum! Dobrze będzie!
×