Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

buldog23

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. mam taki zamiar ale jakoś się obawiam. Lekarz rodzinny nie weźmie mnie za jakiegoś dziwnego ? Bo pewnie rzadko tacy pacjenci się zdarzają.
 2. tak sprawdzić po prostu. Bo siedzę w domu i się pocę jak się czuję podenerwowany.
 3. jakie badanie tarczycy najlepiej zrobić ? Bo wiem że jest ich kilka.
 4. User357 kto Ci wypisać te tabletki, jaki lekarz ? I co to za tabletki były na co ? Trzęsły się Tobie ręce też ?
 5. ja akurat nie pije kawy wcale. To ile brać tego magnezu dziennie ? Chodzi o magnefar B6 3-4 tabletki dziennie przez okres 2tygodni np.? -- 09 lip 2014, 12:43 -- Dodam jeszcze, że niby się nie denerwuję a jak coś mam podpisać przy kimś to jakoś myślę o tym, że ktoś może to zobaczyć i mogą telepać się jeszcze bardziej.
 6. ja właśnie przez kilka dni brałem magnefarb6 po 8 - 10 tabletek dziennie żeby sprawdzić czy pomoże. Mogło coś się stać skoro to był z wit b6? Teraz będę brał po 2 - 4 dziennie.
 7. Obecnie próbuje brać magnez. Czuję jakby trochę pomagał, nie jestem taki zdenerwowany i nie czuje kołotania serca. 4 tabletki magnezu wystarczają mi na pół dnia, potem jakby te zdenerwowania powraca. Drżenie rąk nie znika. Może w pewnym stopniu tylko. Spróbuje przez tydzień pobrać ten magnez. Tylko ile tych tabletek mogę dziennie brać ?
 8. deader, a gdzie ten Twój kolega się udał , do jakiego lekarza ?
 9. ciśniomierz mi coś pokazuje. W instrukcji obsługi piszę że to arytmia. Miałem kilka dni w których czułem się lepiej, nie czułem stresu wtedy nie pokazywał arytmii.
 10. Nie robiłem żadnych badań. Wcześniej dużo się stresowałem. Może to właśnie z powodu przewlekłego stresu ? Czy w nerwicy może pojawiać się arytmia serca, a jak się uspokoimy jej nie ma ?
 11. Nie robiłem żadnych badań. Wcześniej dużo się stresowałem. Może to właśnie z powodu przewlekłego stresu ? Czy w nerwice może pojawiać się arytmia serca, a jak się uspokoimy jej nie ma ?
 12. Czemu zakładacie że od razu iść do psychiatry ? Może mam coś tak nie zdrowego ?
 13. Czemu ja czuję te emocje a innym ludziom one tak się nie objawiają ? Czy to może mam coś tak nie zdrowego ?
 14. Ze spaniem nie mam problemu. Czemu niektórzy myśląc o czymś odczuwają emocje, a niektórzy nie ? Bo przecież każdy jakoś myśli o czymś.
 15. Co może być przyczyną że jestem zestresowany bez powodu ? Dodam że wcześniej dużo się stresowałem. Teraz czuję ciągle mocne bicie serce i może one denerwuje mój organizm ? Do tego dochodzą trzesącę się ręce oraz trzęsące się i napięte mięśnie oraz problemy z koncentracją.
×