Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

pinokioo

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. mój stan nie był na tyle ciężki, żebym nie wychodził z domu - po prostu mój problem polegał na tym, że strasznie się stresowąłem tym, co inni o mnie powiedzą i generalnie interackje socjalne były dla mnie trudne. Teraz jest lepiej, ale jak już wspomniałem problem polega na tym, że jestem całkowicie wyprany z nowych pomysłów, a to w moim wypadku katastrofa, bo w mojej pracy najbardziej istotna jest kreatywność. Co mogę zrobić w tym wypadku?
  2. witam, mam pytanie od roku biore moklar w dawce 300mg problem polega na tym, ze od kilku miesiecy czuje w sobie jakas taka wielka pustke. Mimo, ze kiedys mialem problem z nerwica lekowa (dalej mam) to mimo wszystko moja glowa byla pelna pomyslow ktore chcialem realizowac. Dzisiaj nie mam pomyslow w ogole, czuje sie po prostu wyjalowiony, troche jak pusta skorupa. Nie wiem co chce w zyciu robic i nic mnie w sumie nie cieszy. Nie wiem, co mam zrobic bo z jednej strony faktycznie mniej przejmuje sie tym co inni o mnie powiedza, ale z drugiej strony nie chce przez reszte swojego zycia byc tylko obserwatorem i czuc sie jakby ktos uwiezil mnie w akwarium. Czy takie objawy maja cos wspolnego z moklarem czy jest to cos innego? Jezeli tak to co to moze byc?
  3. witam, mam pytanie od roku biore moklar w dawce 300mg problem polega na tym, ze od kilku miesiecy czuje w sobie jakas taka wielka pustke. Mimo, ze kiedys mialem problem z nerwica lekowa (dalej mam) to mimo wszystko moja glowa byla pelna pomyslow ktore chcialem realizowac. Dzisiaj nie mam pomyslow w ogole, czuje sie po prostu wyjalowiony, troche jak pusta skorupa. Nie wiem co chce w zyciu robic i nic mnie w sumie nie cieszy. Nie wiem, co mam zrobic bo z jednej strony faktycznie mniej przejmuje sie tym co inni o mnie powiedza, ale z drugiej strony nie chce przez reszte swojego zycia byc tylko obserwatorem i czuc sie jakby ktos uwiezil mnie w akwarium. Czy takie objawy maja cos wspolnego z moklarem czy jest to cos innego? Jezeli tak to co to moze byc?
×