Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

a.camus

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Teraz tylko Solian 200 - - 100 Lit 2 - - 2 Lamotrix - - 50 mg na tym koktajlu jest całkiem fajnie ale wolałbym nie brać neuro
 2. Witam W zeszłym roku w czerwcu miałem manię i by ją zgasić lekarz włączył jeden neuroleptyk, biorę go już ponad półtora roku. Nie mam już objawów manii ani psychotycznych. Chciałem spytać się jaka jest praktyka i kiedy można je ewentualnie odstawić. Może inaczej co powinienem wiedzieć przy leczeniu neuroleptykami w ChAD.
 3. Witam Czy ktoś mógłby polecić jakieś książki o ChAD i o tematyce bliżonej. Ja ostatnio czytałem "Oblicza choroby maniakalnej-depresyjnej" http://medbook.com.pl/ksiazka/pokaz/id/8273/tytul/oblicza-choroby-maniakalno-depresyjnej-rybakowski-termedia oraz "Z podniesioną głową" http://lubimyczytac.pl/ksiazka/203522/z-podniesiona-glowa Znacie coś fajnego co może pomóc zrozumieć chorobę ?
 4. Witam Biorę taki koktajl solian + lit + lamotrix i występuję po nim uczucie senności i zmęczenia. Chciałem zapytać jak sobie z tym radzić jest teraz godzina 13 a spałem do 9 i jestem już zmęczony i senny. Kawa pomaga na jakiś czas ale bardzo się męczę. Mówił o tym lekarzowi ale nic nie zrobił...
 5. a.camus

  [ChAD] Chodzenie w kółko

  Od X 2010 do X 2012 z przerwą i powrót w maju 2013 i do teraz... drżenie się zdarza ale na to jest propranolol... tików nie mam.
 6. a.camus

  [ChAD] Chodzenie w kółko

  Bipolarny94 a po jakich lekach może to wystąpić i czym to się leczy ?
 7. a.camus

  [ChAD] Chodzenie w kółko

  Myślę, że będzie to hipo, bo mam więcej energii i libido poszło do góry. A do lekarza idę za dwa tygodnie, więc mu pewnie powiem o tym. Ale to wynika z podwyższonego nastroju czy co ? Zastanawia mnie skąd to sie bierze ...
 8. a.camus

  [ChAD] Chodzenie w kółko

  200 - 0 - 100 Solian 2x250 - 0 - 2x250 Lit
 9. Cześć, Choruje na ChAD i mam taką przypadłość, że dużo chodzę, ogólnie napęd jest szybki; wydaję mi się, że powodują to myśli. Biorę lit i neuroleptyki, mimo wszystko ciężko mi się ogarnąć i skupić na jednej czynności. Gdzie leży problem ?
 10. a.camus

  Neuroleptyki w ChAD

  Propranolol na drżenie, akatyzję ale słabo pomaga będę prosił o diazepam. Miałem w życiu 2 manie jedną rok temu a piewszą 4 lata temu jeszcze indukowaną antydepresentami. No nic dzięki.
 11. Witam Od roku mam diagnozę ChADu (choruje od 4 lat), przyjmuje lit + amisulpryd + propranolol i na sen mirtagen. Jak długo należy przyjmować neuroleptyki w leczeniu chad i jak to wygląda z nimi sprawa w ChADzie ? Nie zbyt dobrze się po nich myśli, a nie mówiąc już o studiowaniu. Myślicie, że perspektywa na samym lit ma ręce i nogi ?
×