Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kotenieńku

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. ekspert_abcZdrowie Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam!
 2. W jaki sposób Psycholog, opracowuje opinię o pacjencie? Jaki Psycholog może sporządzać opinię, jaki konkretnie? Czy Psycholog (nie psychoterapeuta, ani też nie szkolący się w psychoterapii) pracujący w Poradni jako Psycholog (zwykły) może ją sporządzić? Po jakim czasie, po ilu spotkaniach Psycholog może wystawić opinię dla lekarza prowadzącego pacjenta?
 3. kotenieńku

  [Sosnowiec]

  chodzi o psychologa, nie o "psychologów"
 4. " Oczywiście, masz prawo być nieprzekonana do testów psychologicznych, ale jeśli coś rodzi Twoje obawy i wątpliwości, zawsze możesz zapytać psychologa/terapeutę, jaki jest cel badania, czego dowiesz się o sobie po wynikach takiego testu, jaki to jest test, jaką ma nazwę" Psychologowie sami powinni poinformowac co to za test i co on ma na celu... i powinni poinformowac o wynikach testu!... -- 10 maja 2014, 20:29 -- Psychologowie sami powinni poinformowac co to za test i co on ma na celu... i powinni poinformowac o wynikach testu!...
 5. kotenieńku

  [Sosnowiec]

  I tak powinno byc, a nie "rozmieniac sie" u wielu psychologów zeby trafic do psychoterapeuty. No bez sensu!!! ja bym chcial ze jeśli ide, to do konkretnego i mowie jednemu, a nie troche tu, troche tu. A na hallera tak nie ma. Najpierw "selekcja" pozniej rozmowa z terapeutą. Dodam ze zwykly psycholog moze sie mylic bo nie ma wiedzy i zdolnosci terapeutycznych. -- 09 maja 2014, 21:56 -- Na hallera nie ma mozliwosci zeby wybrac od startu panią x, tylko pierwsze co to na rozmowe do psychologa, a pozniej ewentualnie gdzies dalej... Bez sensu!!!
 6. kotenieńku

  [Sosnowiec]

  na hallera zeby skorzystac z rozmowy z psychoterapeutą najpierw ttrzeba przejsc rozmowe z psychologiem. To tak jak by moj los byl w rekach psychologa, bo albo mnie skieruje dalej do psychoterapeuty, albo wypadam z gry... bezsensu... Ja bym chcial kierowac swoim losem sam i wybierac psychologów,psychoterapeutów sam, a nie isc do kogos z "przydziału". Takie praktyki nie są pozytywne.
×