Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

despero00

Użytkownik
  • Zawartość

    18
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Ellora, ale chyba nie taki Wole pachnieć Czyli jeszcze czekać i nie spinać się ?
  2. Powiedzcie mi czy efekty po Esci przychodza z dnia na dzień czy stopniowo ? Bo biorę już 17 dzień dawke 10 mg, od 2-3 dni nie odczuwam prawie w ogóle skutkow ubocznych (z dnia na dzien slabną), ale dzialania tez nie czuję. Czuje sie tak jakbym po prostu nic nie brał. Może mi ktoś wyjasnic o co chodzi ? Z góry dzieki :) P.S. Te poty to utrzymuja się przez caly czas brania leku czy tylko na poczatku ? Jesli caly czas to jak ja z kobietą do łózka pójde, taki śmierdziel ? :)
  3. Tzn. skutki uboczne mam i miałem od początku jednak wtorek i środa były już o wiele łagodniejsze i myślałem, że organizm się powoli przyzwyczaja do leku, ale jak się okazuje nie. Myślałem o saunie bo nieźle sie tam wypociłem i po tym czułem się dużo lepiej.
  4. A ja znowu wyrwałem się wczoraj z domu. Pojechałem na basen, sauna i o dziwo poczułem się po tym o wiele lepiej. I w ogóle z każdym dniem brania sie poprawiało. A po dzisiejszej dawce znowu ten beznadziejny stan. Zastanawiam się czy sauna mogła mieć na to jakiś wpływ...
  5. A ja slyszałem cos takiego, że leki na depresje poprawiają prace mózgu - że odbudowuja tam jakieś komórki i połączenia i w rezultacie uzdrawiaja nasz mózg.
  6. elmopl79 Też tak myśle, nie ma sensu przesadzać kilka tygodni się przemęczę, ale się zwróci :)
  7. elmopl79 W takim razie posłucham Ciebie i tak zrobię :) Kiedy 3 lata temu brałem Mozarin zadziałał rowno po 2 tygodniach i mam nadzieję, że teraz będzie tak samo.
  8. elmopl79 Chcę wrócić do swojej wagi np. bo teraz jem 4 razy mniej niż normalnie i chudne w oczach, a mam nadzieje że apetyt wróci no i coś robic bo w takim stanie nie mogę się ani uczyć ani nic - tylko ksiązki i komputer. 4 kwietnia mam wizytę. No właściwie to ona mi powiedziała, że moge 15mg brać ale jak po pierwszej takiej dawce czułem się tragicznie i nie mogłem spać tak stwierdziłem, że zejde do 10 mg i może za pare dni zwiększę. No nie wiem, nie mam z tym doświadczenia i liczyłem na to że ktos tutaj mi podpowie.
  9. elmopl79 a ten śmierdzący pot przechodzi czy ręce cały czas będą się tak kleić i śmierdzieć ? :) Od przyszłego tygodnia zwiększę dawkę do 15mg może to przyśpieszy efekt.
  10. No nic pozostaje tylko cierpliwie czekać :) magdalena25, ale po tygodniu czulaś, że możesz już normalnie funkcjonować ? Ja bardzo chcialbym wrócić do boksu i na siłownie, ale w tym stanie to zrobię pięć pompek i czuję się jakbym miał zaraz zejść :)
  11. elmopl79 Dzieki za odp :) A mógłbyś mi powiedziec jak to jest, że u niektórych lek wchodzi miesiąc a u niektórych 2 tyg ? Czy dawka jaką sie bierze ma znaczenie ? Czytałem post, że Esci wchodzi najdłużej spośrod wszystki srri, a ktos znowu pisał, że najszybciej.
  12. 3 lata temu, brałem przez pół roku - wtedy Mozarin 10mg. Chciałem sie doweidzieć jak u was jest z tym alkoholem. Mozarin brałem bez jakiejś konkretnej diagnozy, ogólna depresja, lęki społeczne, nerwy. Niedawno rozstałem się z kobietą i zwariowałem, to wszystko wróciło. Najgorsze jest to, że cała ta faza nasycenia tylko potęguje mi smutek za nią i tęsknotę. Zastanawiałem się też czy to, że kiedyś zadziałało tzn. że teraz też będzie działać. P.S. zaraz po napisaniu swojego poprzedniego posta, przysnąłem sobie i obudziłem się z takim lękiem i poczuciem samotności jakich chyba nigdy nie miałem -- 04 mar 2014, 14:46 -- A czy jak lek zacznie działać to libido się w miarę unormuje czy będę świecił oczami przed kobietą ?
  13. Ja dzisiaj o dziwo czuję sie o wiele lepiej, a jestem po 5 dniach na dawce 10 mg. Do wczoraj było zdecydowanie gorzej. Powiedzcie mi z wlasnego doświadczenia czy Esci faktycznie działa ? Czy to kwestia indywidualna ? Ja bralem kiedys Mozarin i podziałał naprawde dobrze. A i jak się ma alkohol do Esci ? Można czasem sobie pozwolić ? Pamiętam, że jak po Mozarinie mi się zdażyło łyknac pare głębszych to bardzo szybko urywał mi się film...
×