Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

pawel1978

Użytkownik
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 1. powinniscie wszyscy mieć zakaz do internetu,jak ja to wszystko czytam i szukam jakiejś odpowiedzi na to czy mogłam zapobiec śmierci mojego mężą to... tyle razy mu mówiłam nie czytaj tego bo będzie gorzej... Paweł chciał iść do szpitala ale wy mu mówiliście żeby nie liczył na uzdrowienie wy się sami nakręcacie ja nie wiem czy tym razem dam rade dalej... dlaczego on,był duszą towarzystwa ,nie mieliśmy większych problemów czy ja jestem winna ? za późno wróciłam do domu ostatnio mało rozmawialiśmy może gdybym była bliżej niego jak ja mam żyć dalej to tak strasznie boli
 2. INTEL 1 mieliśmy wszystko ,zero kłopotów,dlaczego właśnie Paweł on był najlepszym człowiekiem ta choroba jest najgorsza,Paweł teraz ma już spokój , ale my? dwoje dzieci zostawił? teraz my cierpimy!!!ja tez mam tak skończyć ? jak rozmawialiście ostatnio INTEL1 co ci mówił? kiedy to było?
 3. to nie jest żart,niestety mój mąż zmarł 11 września dlaczego!!!!!!!!!! wytłumaczcie mi to!!!!!!!
 4. Jestem żoną Pawła,chciałam was od niego pożegnać, próbuję znaleźć tu jakąś odpowiedź ,dlaczego właśnie on,był najlepszy!!!
 5. czesc Jack.Co to za parówa.nie zna.czyzby nowy jacykow
 6. bode miller mam wrażenie, ze ten welbutrin kiepsko na Ciebie działa. kiedys miałeś więcej chumoru. wyprubój doksepine mi pomogła lepiej niż te wszystkie ssri i snri.
 7. Sprawdzam wątek co dzień i raczej nie ma nic o jego śmierci.
 8. witaj depakiniarz jakie leki Ci podają?
×