Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

grazyna49

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. grazyna49

  Proszę o radę

  Witam Byłam ponownie u lekarza,obecnie biorę: Clonazepanum rano 1mg i wieczorem 1mg Lerivon 30mg na noc Pernazinum 25mg na noc Śpię bardzo długo czy ta sytuacja ulegnie zmianie i po jakim czasie
 2. grazyna49

  Proszę o radę

  A jeśli bym wzięła ? Clonazepanum rano 1mg i wieczorem 1mg Lerivon 30mg na noc Pernazinum 50mg na noc Czy to byłoby lepsze rozwiązanie?
 3. grazyna49

  Proszę o radę

  Witam Zmieniłam lekarza ,który mi przepisał Lerivon 30mg na noc Clonazepanum2 mg na noc Pernazinum 50 mg na noc Proszę o kontakt osoby ,które mają taki zestaw. -- 31 mar 2011, 18:50 -- Przepraszam że wprowadziłam Was w błąd ale jako trzeci lek mam Pernazinum 50mg na noc a nie Amitriptylinum VP. -- 31 mar 2011, 18:57 -- Przepraszam że podałam jako trzeci lek Amitriptylinum VP pomyliłam się . Biorę Pernazinum 50 mg na noc.
 4. Dostałam na depresję i lęki Pernazinum 2x 25mg na noc Lerivon 30mg na noc Clonazepanum 2mg na noc Proszę o odpowiedz osoby ,które mają zaordynowane takie leki.
 5. grazyna49

  Proszę o radę

  Witam Zmieniłam lekarza ,który mi przepisał Lerivon 30mg na noc Clonazepanum 1mg na dzień i 1 mg na noc Amitriptylinum VP mam zacząć od 10mg a po kilku dniach zwiększyć do 20mg na noc Czy ktoś z Was miał taki zestaw leków ,bardzo proszę o wszelkie informacje ponieważ dwa pierwsze leki znam a nie wiem jak działa Amitriptylinum VP-czy ma dużo skutków ubocznych. Serdecznie pozdrawiam:)
 6. grazyna49

  Proszę o radę

  Mieszkam sama z 76 letnią schorowaną matką ,która jest po 3 zawałach.Wszystkie obowiązki spoczywają na mnie ponieważ córka studiuje architekturę ,W styczniu poczułam silne zmęczenie póżno wstawałam i wcześnie kładłam się spać ,mój mąż pracuje w Anglii i nie mam żadnego wsparcia ani finansowego nie mówiąc o dobrych relacjach między nami. A moje piekiełko zaczęło się w stanie wojennym kiedy zachorowałam na chorobę dwubiegunową -epizod mani,wylądowałam w szpitalu .Pózniej prowadziłam normalne życie pracowałam,wyszłam za mąż ,urodziłam córkę ,Po wielu latach przyszła depresja ,która powtarzała się wielokrotnie lecz wówczas po wzięciu Seronilu lud innego leku przechodziła bardzo szybko.Dwa lata temu zaczął się dla mnie koszmar, kiedy weszłam w okres menopauzy zaliczyłam dwukrotny pobyt w szpitalu ponieważ moja lekarka nie była w stanie dobrać odpowiedniego leku .To co tam przeżyłam to do dziś mi się kojarzy z piekłem dlatego bardzo chciałabym tej sytuacji uniknąć..
 7. grazyna49

  Proszę o radę

  Przez ostatni rok byłam na pernzainum25 mg na noc oraz na clonazepanie 1mg na noc.Wcześniej brałam oprócz tych dwóch leków lerivon 30 mg ,który po 3 miesiącach lekarka odstawiła ponieważ czułam się dobrze i byłam w dobrej kondycji. -- 22 mar 2011, 21:15 -- Teraz też próbowała z lerivonem15 mg lecz było bardzo żle,pozniej była Elicea 10mg,a ostatnio dostałam Mozarin 10mg po zażywaniu jego miałam myśli samobójcze
 8. grazyna49

  Proszę o radę

  Tak to zestaw od psychiatry!!!!A co do leków ziołowych to biorę Mabelle ale depresji ani lęków nie zniwelowała.
 9. grazyna49

  Proszę o radę

  Wiem że clnazepam uzależnia bo ożeniła mnie z nim lekarka wiele lat temu ,udało mi się zejść z 2 mg na 1 mg, a lorafenu biorę tylko 1 tabletkę.Jestem kobietą która bardzo mocno przechodzi menopauzę z wszystkimi jej skutkami.Nie mogę brać hormonów ponieważ mam zapalenie zakrzepowe żył -i tak zamyka się kółeczko. Lekarka próbowała z wieloma antydepresantami lecz działy się cuda niewidy.Czy ten zestaw pozwoli mi wyjść z depresji(dlaczego chwilowo)
 10. grazyna49

  Proszę o radę

  Leczę depresję i lęk . -- 22 mar 2011, 19:53 -- Pani doktor poinformowała mnie że olanzin wyrówna moje samopoczucie
 11. Witam Mam do Was serdeczną prośbę .Przez dłuższy czas brałam pernazyinum25 mg oraz clonazepam 1mg .Zaczęłam być bardzo zmęczona rano i wieczorem -zgłosiłam się do swojego lekarza,który po wielu próbach doboru leków przeciwdepresyjnych zalecił mi brać : pernazinum25 mg x3 razy dziennie clonazepam 1 mg na noc olanzin 5mg na noc lorafen 1 mg 1 -3 tab na żądanie Bardzo proszę osoby które miały taki zestaw o odpowiedz z jakim skutkiem przebiegało leczenie Serdecznie pozdrawiam:)
×