Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

EwaSS

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Dzięki. Wiem, że ludzie piszą różne rzeczy o róznych lekach. Medikinet jest naprawdę ok i żaden komentarz nie zmieni mojego zdania.
 2. EwaSS

  ADHD

  Medikinet wolniej uwalania substancje czynną. Nie podaję mu Concerty bo miał problemy ze spaniem, był rozdrażniony i apatyczny. Odkąd stosuje medikinet te problemy znikneły.
 3. EwaSS

  Medikinet

  Pytacie się o nowy lek Medikinet. Moje dziecko przyjmuje go od pół roku. Jestem bardzo zadowolona z jego działania. Wszystkie matki wiedzą jaki jest problem z przyjowaniem tabletek co 3,4 godziny. Medikinet przyjmuje sie co 8. a ponadto ten lek jest o wiele tańczy od concerty, o podobnym skladzie.
 4. Z ta przypadłością wraz z synkiem borykamy się już kilka lat. Ostatnio lekarz polecił nam stosowanie Medikinetu. Wcześniej stosowaliśmy Concertę. Medikinet przyjmuje sie co 8 godzin i ma wolniejsze uwlanianie substacji czynnej, co w przypadku mojego synka jest nieocenone. Jezeli jesteście niezadowoleni z działania leków jakie przyjmują Wasze dzieci idźcie do lekarza i zapytajcie o Medikinet. Polecam gorąco.
 5. Mój synek ma ADHD. Od pół roku stosujemy Medikinet - lek o wolniejszym uwalnianiu substancji czynnej. Jeżeli Wasze dzieci zażywają jakieś tabletki i niekoniecznie jesteście z ich działania zadowoleni to porozmawiajcie z lekarzem o Medikinecie.
×