Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

aniusia001

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. No ja też byłam zdziwiona że zapisano mi 2x50mg Asertinu a citronil tylko 20mg. Dlaczego setraliny bierze się dużo? Na razie jest ok. tylko ten ucisk w gardle męczy mnie jeszcze.
 2. Ja biorę Lexotan 3mg ale tylko doraźnie w stanach większego napadu lęku. Na stałe brałam Citronil a teraz Asertin 50mg rano i wieczorem. 6mg to niezła dawka chyba bałabym się tyle naraz zażyć. Pozdrowionka
 3. Cześć wszystkim. Asertin 50 mg biorę rano i wieczorem od wtorku tzn łącznie 3 dni. Jest to ciągłość Citronilu który jakby po roku brania przestawał na mnie działać. Poza tym miałam ogromny apetyt co skutkowało przyrostem wagi i moim coraz to większym rozgoryczeniem z tego powodu Wracały moje lęki . Najpierw robiło mi się słabo prawie do zemdlenia i później już panika, że to jakiś zawał bo ból w klatce i że umieram. Po ataku dwa dni apatia i brak siły na cokolwiek. Pani doktor zmieniła na Asertin. Jak na razie zauważyłam tylko, że dłużej śpię i jakby troszkę mam mniejszy apetyt. Na razie ataku nie miałam tylko delikatnie mnie pobierało ale wystarczyło że powiedziałam sobie" uspokój się nic Ci się nie stanie" i nawet obywam się bez Lexotanu.
 4. aniusia001

  Witam

  Witam serdecznie. Jestem nowa na forum choć zarejestrowana od dawna. Pozdrawiam wszystkich nerwusków.
 5. jakie są te twoje objawy somatyczne bo ja tez mam różne dolegliwości . Każdy najmniejszy ból prowadzi u mnie do lęku i strachu że to może nie nerwica, że jakaś choroba poważna, że umieram a nic nie robię żeby to sprawdzić. Obłęd.. Mam dosyć już tego ciągle złego samopoczucia.
×