Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

maaja

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. maaja

  Oto ja i mój problem

  To może nie jest tak źle, skoro jeszcze wybierasz "odpoczynek" w domu od wyjścia do psychologa i spróbowania pracy nad swoim problemem... Tak, to jest, że człowiek musi dojrzeć do decyzji pójścia na terapię. Na siłę nie ma co, bo nie skończysz. A jak rzeczywiście będziesz chciał coś zmienić, wtedy mogę Ci polecić panią psycholog, która zajmuje się takimi problemami. pozdrawiam
 2. Mówiłam o przyczynie twojego zachowania, a nie choroby. W ogóle odnoszę się wyłącznie do tego o czym pisałeś dzisiaj o 9:05. Wspomniałeś, że nie było żadnych emocji w Tobie, co jest po prostu niemożliwe. Tylko tyle. Jeżeli chodzi natomiast o leczenie psychozy maniakalno-depresyjnej, to spotykam się często z przypadkami, że nie jest ona leczona wyłącznie farmakologicznie. Zdania są na pewno podzielone, ale ja należę do tych, którzy wierzą, że same leki nie załatwią sprawy... Piszesz, że pracujesz nad sobą. Jeśli tak, to by oznaczało, że też masz wiarę w metody psychoterapeutyczne. Czy może miałeś na myśli innego typu pracę nad sobą?
 3. myślę, że za nim cokolwiek zrobimy zawsze pojawiają się jakieś emocje. Coś nas popycha do działania...
 4. a czy próbowałeś sobie pomóc w inny sposób. Praca ze złością, przepracowanie swoich emocji za pomocą psychoterapii... Leki działają doraźnie, dziś je bierzesz i pomagają, a jak przestaniesz brać? Przyczyna nadal pozostanie. Leki przyczyny nie zlikwidują. To może zrobić tylko praca nad sobą... Pozdrawiam
 5. maaja

  Witam

  To co piszesz o swoim zachowaniu i samopoczuciu rzeczywiście jest niepokojące. Tyle sprzeczności...No i ogólne niezadowolenie ze swojego stanu, co jest podstawą do tego by myśleć, że coś jest nie tak...(do póki zmiany nas nie niepokoją, należy przyjmować, że jest dobrze:) Może zamiast iść do psychiatry po leki najpierw spróbuj wizyty u psychologa. Moja koleżanka chodziła z problemem depresji i obeszło się bez leków. Jest bardzo zadowolona, zwłaszcza, że terapia pomogła jej w zaledwie kilka miesięcy. Chodziła do p. Magdaleny Boniuk w Warszawie. Znajdziesz do niej namiary na stronie www.psychopomoc.com Pozdrawiam cię i życzę powodzenia:)
 6. maaja

  Witam:)

  Jestem nową "Forumowiczką".Żoną i mamą 5 letniego Szymusia. Mieszkam w Warszawie. Temat psychologii jest mi bliski z wielu względów... Pozdrawiam wszystkich:)
×