Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

ploz

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 1. Nie ma problemu z zamówieniem w sieci. Wystarczy porównac ceny
 2. ploz

  Przedwczesny wytrysk

  Prezerwatywy przedłużające stosunek nie działają.
 3. Heh Ja zawsze słyszę to zdanie o przyjaciołach. Żaadna mi jeszcze nie zaproponowała tego abym został jej kochankiem. TO wyższa szkoła jazdy widocznie. O zeby dbam, o higienę również. Akurat perfum z feromonami nie próbowałem ale może kiedyś zobaczę. Fakt,że trochę się czasami stresuję i może to źle na dziewczyny działa.
 4. Cześć. Czy nie macie może problemów z zagadaniem do płci przeciwnej ? Sam od jakiegoś czasu zauważam,że na większość moich propozycji kobiety odpowiadają: zostańmy tylko przyjaciółmi. Niby wszystko jest na dobrej drodze a tutaj takie kastrujące słowa. Niby człowiek nie jest taki brzydki, nie jest taki głupi ale jednak nie wychodzi.?
 5. Witam mam 18 lat .Mam problem z wytryskiem i to chyba dość duży. A więc na początku gdy dochodziło do kontaktu bardzo szybko się podniecałem i stosunek z mojej strony trwał góra 1 min. Ze 3 razy zdarzyło się tak że moja partnerka dochodziła pierwsza a ja nie mogłem. Próbowała wtedy zadowolić mnie inaczej lecz też nie wychodziło. Następnie stosunek się nie zmienił ja szybko dochodziłem. Parę razy próbowaliśmy tak że ona mnie najpierw zadowala po czym dochodziło do sexu. Początkowo było fajnie lecz później dochodziłem po 2 razy lub po tym jak mnie zadowoliła nie miałem już sił na sex(nie podniecało to mnie). Od pewnego czasu moje podniecenie jest tak silne że jeszcze do niczego nie dojdzie a ja już kończę podczas gry wstępnej i to na samym początku. Mam częste wzwody lecz to było od samego początku. Nie wiem co robić. Chciałbym czerpać radość z sexu i chciałbym by moja partnerka była zadowolona.
×