Skocz do zawartości
Nerwica.com

Klarisa

Użytkownik
  • Postów

    22
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klarisa

  1. EugenN Nie martw się to nie jest absolutnie schizofrenia. To nerwica lękowa i natrętne myśli. Wszyscy mieliśmy dokładnie takie same objawy i zawsze diagnozowano u nas NERWICE. Biegnij do lekarza po leki i rozpocznij terapie a objawy miną ))) Powodzonka
  2. No ja też. Ale na szczęście nie słyszę Jarmarku
  3. A koleżąnka Mirelle też z Gdańska?
  4. Blackbird ciesze się, że Ci się podoba. ja też tak jak Ty uważąm, że chodź to bardzo trudne, ignorowanie tego może być rzeczywiśćie głównym lekiem na depersonalizację. Sama też próbuje w ten sposób działać żeby się wyleczyć. Facet w bardzo przystępny sposób pisze w języku angielskim. I jak wół powtarza, żeby pomimo objawów starać się prowadzić normalne życie.
  5. Oki już wam wysyłam ale ona jest w języku angielskim.
  6. Klarisa

    Witajcie wszyscy :)

    Sad_Bumblebee hej, ja mam 31 lat i też mam nerwicę lękową. Jak będziesz miała ochote pogadać to ja jestem chętna bardzo. )))
  7. Wiesz co mam nerwicę lękową i depersonalizację ;( Mam malutkiego synka. Muszę być dla niego zdrowa. Kiedyś też miałam depersonalizację ale udało mi się z tego wyjść. Teraz troszke dłużej mnie trzyma. A ty też masz nerwicę lękową?
  8. A możemy pogadać na gg? Ja też mam nerwice i też mam 31 lat? Masz gg?
  9. Haloo Madzalenka jestes na forum?
  10. Joko numer wysłalam Ci na priv wiadomość
  11. Ja jestem teraz. Mam chwilke wolną więc możemy pogadać! -- 22 lip 2012, 16:59 -- Moge ci dać moje gg jak chcesz?
  12. Sandra Ja mam identycznie tak jak Ty. To wszystko od nerwicy lękowej. taka obcość siebie. Ja też robie wszystko jak maszyna. Jak pomyślę, że jak to ja to od razu mam wrażenie że zwarjuje. A jednak widzisz, codziennie funkcjonujemy jakoś, logicznie gadamy, mamy dzieci, którymi się zajmujemy. Więc to nie jest żadna choroba psychiczna tylko zaburzenie. A dokładnie nasz mechanizm obronny. Mam książke o tym chcesz?
  13. Klarisa

    WITAM

    Hej Medi. Też choruje na nerwicę lękową. Też czasami ma dość. Ale mam dla kogo walczyć. Wiele lat czułam się dobrze i bumm ostatnio znowu walnęło ;((. Leczysz się Medi?
  14. Joko 99999 jestem teraz na forum
  15. Klarisa

    Dziwne stany

    No tak. Ale wierz mi, nie ma możliwości aby takie rzeczy wyszły. Ja pracuje w Urzędzie Państwowym i wiem jak bardzo przestrzegana jest ochrona danych osobowych.
  16. Nie jest dostępna w Polsce mam ją w pdf. Tylko na maila moge wysłać
  17. Hmmm no nie wiem. Bardziej, myślę typowej nerwicy lękowej i przy atakach paniki. Tylko wiadomo, że takie objawy powodują w końcu depresję.
  18. Klarisa

    Dziwne stany

    No coś ty. Jest ochrona danych osobowych. Pracodawca nie sprawdza przed przyjęciem do pracy takich rzeczy!!!!!!
  19. Mam do udostępnienia wspaniałą książkę w języku angielskim o lękach i panice. Jak sobie z tym radzić. Jest nawet cały rozdział poświęcony depersonalizacji, co się rzadko zdarza w literaturze. Napisał ją facet, który wyleczył się z lęków.
  20. Klarisa

    Dziwne stany

    Osmos Wydaje mi się że nie. Bo musi założyć Ci karte. Ale dlA czego nie chcesz podać danych? Przecież to nic złego. Psychiatra lekarz jak każdy inny.
  21. Hej ) -- 22 lip 2012, 10:21 -- Szukałam na czacie Joko 99999 ale niestety nie było jej. Pomyslałam sobie skoro ja kiedyś przeżyłam podobną sytuacje to może będe potrafiła jakoś pomóc. Sama się tu teraz znalazłam bo mam nawrót nerwicy, niestety ;(
  22. Hej Joko 99999 Mam nadzieje, że poradzisz sobie z odejściem mężą. Kilka lat temu rozpadł się mój 10 letni związek. Myślałam, że rozpadło mi się życie, to był istny koszmar to co wtedy przeżywałam. Po pewnym czasie okazało się, że życie dopiero wtedy się zaczęło )))) Moge Ci dać kilka rad jeśli oczywiście chcesz?
×