Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Nevergiveup 08 lut 2018, 09:37
lopez69
dzięki za propozycję - kiedys mialem cos podobnego lean fx i powiem szczerze, ze chyba wolalbym uderzyc od innej strony tzn zawsze te blokery maja efekt z odbicia Tłamszą hormon ale jak odstawisz to wywinduje jeszcze wyzej niz przed kuracja...ten drugi specyfik jest ciekawy ;)

b49
Pewnie tak jest z tym kortyzolem.. walka i ucieczka Ja porobiłem wlaśnie pełne badania hormonalne Czekam na DHT ale juz jest pewna sugestia... a i kortyzol górna granica oczywiscie

dzidektancerz słyszałem o dawkowaniu msm nawet 15 g Ja nie probowalem nigdy Z tego co wiem powoduje jak piszesz lepsze wchłanianie witamin i mocno redukuje stany zapalne w organiźmie

mozesz napisac sklad gainera lub nazwę?

przez Nevergiveup 08 lut 2018, 09:45
W moim przypadku: mała dawka escitalopramu (lexapro lub aciprex) pierwszy tydzien - po okolo 3 dniach miałem libido takie, ze mógłbym cały czas... oczywiscie trudniej skonczyc i mniej ejakulatu Ale odczucia i libido mega! Podobnie jakis miesiac temu bylo z zoloftem (sertralina) poczatek i wszystko wraca do normy... to i to musialem odstawic z innych przyczyn... i stan wyjsciowy powraca..

przez Nevergiveup 08 lut 2018, 09:54
A depreche mam na 100 % anhedonia i nerwica... ale lęków raczej nie Po prostu znieczulica i brak odczuwania przyjemnosci z czegokolwiek... problemy ze snem Serducho napier az mi leb podskakuje :) jak sie położe... esci poczatkowo popraawil mi samopoczucie bardzo energia do dzialania, sluchanie muzyczki i od razu libido w gore az za bardzo potencja niesamowita I o co chodzi ? Tak dziala deprecha??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lopez69 08 lut 2018, 12:42
Nevergiveup napisał(a):lopez69
dzięki za propozycję - kiedys mialem cos podobnego lean fx i powiem szczerze, ze chyba wolalbym uderzyc od innej strony

przecież 11 OXO to całkiem inna bajka, to jak porównanie traktora i samolotu , niby jedno i drugie ma kółka.

przez benzowiec84 08 lut 2018, 12:45
pytanie bo tego nie wiem do dziś , skoro PSSD to Post SSRI sexual dysfunction , to czy po SNRI też można tego dostać ? :)

ps: miałem rok PSSD po fluoksetynie , nie poelcam

przez Nevergiveup 08 lut 2018, 15:29
benzowiec84 napisał(a):pytanie bo tego nie wiem do dziś , skoro PSSD to Post SSRI sexual dysfunction , to czy po SNRI też można tego dostać ? :)

ps: miałem rok PSSD po fluoksetynie , nie poelcam

Po roku samo przeszlo czy właczyles inny lek, który cos zmienil w kwestii pssd? Wydaje mi sie, ze sam termin pssd powstal zanim powstaly leki snri SSRI sa starsze Po wenli tez sa jazdy podobno

przez dejw1990 08 lut 2018, 17:24
Witam biorę seratoninę 3 miesiące libido spadło mi do zera boje się, że tak już zostanie ogólnie czuje się bardzo dobrze może lepiej takiej sytuacji zejść z dawki i odstawić lek?

przez Nevergiveup 08 lut 2018, 21:40
dejw1990 napisał(a):Witam biorę seratoninę 3 miesiące libido spadło mi do zera boje się, że tak już zostanie ogólnie czuje się bardzo dobrze może lepiej takiej sytuacji zejść z dawki i odstawić lek?

Chyba sertralinę...? Jaka dawka aktualnie?

przez JużTuByłem 18 lut 2018, 13:32
Mam juz wszystko aby zacząć ten protokół
) Clomiphene ED 150mg x 3 days, 100mg x 4 days, 50mg x 2 weeks, 25mg x 4 weeks; cabergoline 0.25mg E4D; 2 tygodnie po zaczęciu tego sposobu zacznij brać zinc gluconate 20-50mg + NAD (Nicotynamid) 500mg + vitamin E
*można zastąpić clomifen, enclomifenem zmiejszając dawkę o połowę
*można zastąpic clomifen dexametasonem
*kluczem jest progresja w schodzeniu z dawek clomifenu

Jeszcze tylko zrobie badanie ACTH,LH,FSH,Testosteron,Estradiol,Kortyzol,Dheaso4,prolaktyna
Jestem aktualnie na trittico i spamilanie.Wiem ,że spamilan zwiększa prolaktyne takze musialbym odstawić zresztą tritico też i teraz pytanie.Jak zacznę kurację to mogę sie od czasu do czasu wspomaga alproxem czy moze to miec negatywny wpływ.Jeśli tak to pomęcze się te 7 tygodni bez zadnych leków.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez oko.grzegorz 19 lut 2018, 18:46
ciekaw jestem czy chojrak jeszcze tu zagląda i czy jego efekt choliny się utrzymał :)

przez JużTuByłem 28 lut 2018, 15:27
I jak ludzie działacie coś ? Ja jutro będę robił badania hormonów.Leki odstawiłem czyli spamilan ,triticco.Alprox będę brał w trudnych sytuacjach ,będzie miał on wpływ na cabergoline i clomid ? W następym tygodniu powinienem zacząć kurację.Robił ktoś protokoly ktore podał 49 ?
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez lopez69 28 lut 2018, 18:08
setki ludzi w wątku o pssd a reptem dwóch - trzech się udziela, żenada........
ja działam protokół mam taki że biorę fasoracetam/sunifiram/cytryniec chiński/ dziurawiec/gotu kola. co wyjdzie zobaczymy

przez Taita 28 lut 2018, 22:46
Ja ciągle lecę na tym protokole cd nuts'a z propecia help miesiąc po miesiąci ciut lepiej...
-Zimne prysznice
-Rotacja ziół popijanych kawą
-Pyłek sosnowy
-dieta
-2-4h treningu dziennie (ciężary, cardio etc)
-medytacja
-carb backloading
-omega3, vit c, d, magnez, centrum mineral complex,
0 akoholu

przez Nevergiveup 02 mar 2018, 20:11
Próbował ktoś relanium lu inne benzo pobrac przez kilka dni? Mi pomaga bardzo Podobnie jak male dawki ssri Od razu wszystko wraca do normy

Sortuj wg