Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez lopez69 12 gru 2017, 23:02
trudno powiedzieć czy warto iść do lekarza, moim zdaniem nie, ale to moje zdanie, środki którymi oni leczą my też ich używamy często na własną rękę z podobnym skutkiem czyli jak na razie nikt nie wynalazł na to panaceum, escitalopran to chyba enancjomer citalu, prawie to samo tylko że lepiej kastruje, jeśli brałeś sam cital to poczekaj ze 3 miechy może Ci przejdzie , mnie po citalu przeszło a po esci już nie.
kupie metylofenidat, modafinil , ketkę

przez kamil1234 13 gru 2017, 10:57
długo brałeś cital? nie do opisania to co czujemy. Tylko do sikania. Może być tak, że nie przejdzie prawda?

przez Kalebx3 Gorliwy 13 gru 2017, 11:08
Może być tak, że nie przejdzie prawda?

-jesteś młody , moim zdaniem przejdzie ,,, tylko już więcej nie lecz się żadnym SSRI.
Jeżeli PAN domu nie zbuduje,
na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą.
Jeżeli PAN miasta nie ustrzeże,
strażnik czuwa daremnie

Psalm 127

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kamil1234 13 gru 2017, 11:15
Kalebx3 Gorliwy nie leczyłem się na depresję ale wpadłem w nią po tym wszystkim. Znając moje podejście , moim zdaniem nie przejdzi, to już miesiąć i nic się nie poprawia. Jeśli się nie poprawi myśleć o agonistach dopaminy? Jak one będą działać? Przepraszam wszystkich, że zadaje tyle pytań ale jestem głęboko w dupie i nie wiem jak żyć.

przez Kalebx3 Gorliwy 13 gru 2017, 11:32
Jeśli się nie poprawi myśleć o agonistach dopaminy? Jak one będą działać?

myślę ,że się poprawi, a Agoniści dopaminy w niskich dawkach jak najbardziej . Poprawiają ukrwienie w członku , podnoszą libido , zainteresowanie kobietami , czego chcieć więcej . Nie wiem jak działają na przedwczesny wytrysk . Napewno warto byś ich spróbował . Dla mnie najlepszy jest Pirybedyl , ale są tez i inne równie dobre .
Nie popadaj w taka rozpacz .
Ja jak się raz zatrułem trefnym dopalaczem to 3 lata dochodziłem do siebie , ale prawie nigdy nie straciłem nadziei ,że mi się w końcu poprawi , a były często fazy tragiczne .
Tak więc nie panikuj , zbyt młody jesteś by się poddawać .
Panika, której tak bezwolnie się poddajesz jeszcze bardziej Cię dołuje i niszczy .
strażnik czuwa daremnie

Psalm 127

przez kamil1234 13 gru 2017, 11:58
Dzięki za wsparcie. Taki już mój charakter. Lepiej na razie poczekać do trzech miesięcy? Później próbować leków? Palenie papierosów zaprzestać? Czy nie ma to wpływu na to?

przez Kalebx3 Gorliwy 13 gru 2017, 18:16
Palenie papierosów zaprzestać?

jak najbardziej zaprzestać , ,,,same korzyści na każdym polu .
sam rzuciłem fajki , choć jest to trudne .
strażnik czuwa daremnie

Psalm 127

przez lopez69 13 gru 2017, 19:00
Utrata libido erekcji to jedno ale doszła jeszcze to że nic mnie nie cieszy jak dawniej np muzyka, wszystko mi jest obojętne nie potrafię okazywać uczuć kobiecie bo ich nie ma to jest ból..........

przez kamil1234 13 gru 2017, 19:24
i nie wiem jak z tym żyć. Miesiąc to krótko? Kurde dalej nie wiem co mam myśleć i co robić. Przeraża mnie to. Kur staje jedynie jak poruszam sobie ręką to jest chore.

przez lopez69 13 gru 2017, 20:53
Komuś z anglojęzycznego forum pomogła sertalina w mikro dawkach na przedwczesny, też ta osoba brała cital. Inni biorą mikro dawki SSRI na PSSD.

przez Przeszło PSSD 13 gru 2017, 21:37
WITAM wszystkich co mają problem z PSSD wywołanym przez leki SSRI. Moja odpowiedz jest jedna to PRZECHODZI ALE TRZEBA CZASU.
Mam 29 lat a pierwszy raz leki SSRI brałem w wieku 21 lat, te leki brałem do 25 roku życia z przerwami. Do tego że mi tak zwanie (nie stawał) prawie przywykłem, że po lekach tak jest. W wieku 26 lat jak poznałem dziewczynę i leków już nie brałem z pół roku nagle się okazało że COŚ NIE DZIAŁA byłem w szoku, dziewczyna mnie zostawiła pogrążyłem się w depresji i znowu miałem jakieś problemy z deprecha i zaburzeniami lękowymi leków poprzednich już nie zamierzałem więcej brać, Brałem z pół roku w wieku 26 jakiś neuroleptyk w dawce 20 (ci ze schizofremia biorą dawkę 500). Potem jak wpadłem w ciąg pracy mój stan się poprawiał, Poznałem kolejną dziewczynę i z tą dziewczyna mi wychodziło w łóżku choć było ciężko i nie zawsze (maczuga ) chciał współpracować. Teraz mam już od roku drugą dziewczynę i WSZYSTKO DZIAŁA SUPER ( zaznaczę że nie biorę żadnych leków) Moja rada czasu potrzebujecie ja też byłem kiedyś w ciemnej dupie, po drugie dużo leży w psychice jak psychikę naprawicie to wam się poprawi, i po trzecie musi być kobieta przy której się czujecie dobrze i swobodnie. Na dzień dzisiejszy mogę śmiało powiedzieć że mi choroba przeszła i mam pociąg do kobiet jak kiedyś w wieku 20 lat.

przez lopez69 14 gru 2017, 12:05
czasu to może potrzeba jak ktoś brał cital czy seronil ale jak ktoś brał escitalopram czy inne mocniejsze gówno to czas nic nie da ja już mam pssd kurde nie wiem z 7 lat.

przez kamil1234 14 gru 2017, 12:19
lopez69- sertalina ma pomóc na przedwczesny wytrysk ale jak nie ma się libido to ma pomóc? Wolę mieć przedwczesny wytrysk niż ma mi stawać jak poruszam sobie ręką. Może nie rozumiem ale to jest lek ssri, a my przez ten lek mamy takie objawy jakie mamy. Sertalina z tego co pisze w wiki hamuje wychwyt zwrotny serotoniny, cital też tak działa? Dobrze rozumiem?

przez kamil1234 14 gru 2017, 12:23
Przeszło PSSD u ciebie też było tak, że stawał ci tylko jak poruszałeś sobie ręka? Pewnie nie masz przedwczesnego wytrysku i jak stanie to możesz to robić długo, ja po citalu jeszcze szybciej dochodzę.

Sortuj wg