Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez distorted_level68 19 maja 2017, 16:50
Wkurzają mnie pajace i ale Ci tępi! bo pajac może być pozytywny, czyli śmieszny, a takich to toleruję!

Wkurza mnie:

przez kasiulek1979 19 maja 2017, 19:55
Mnie wkurza brak tolerancji i zrozumienia,ze ludzie oceniaja innych. Klepia tak na oslep zupelnie nie wiedzac jaka jest prawda,nie mysla co kto przezyl tylko od raz przypinaja łatkę. Mało to nawet nie staraja sie dowiedziec co kto i dlaczego. Brak rozmow a wrecz przeciwnie nie ktorzy oceniaja innych dla fanu..... Bo gdydy tak usiedli i pogadali i spojrzeli na innych troche inaczej to czy nie byloby o wiele łatwie i lepie o ile mniej byloby na swiecie łez i bolu..... Tak to mnie wlasnie wnerwia!

Wkurza mnie:

przez Agnieszka 31 19 maja 2017, 20:05
kasiulek1979 napisał(a):Mnie wkurza brak tolerancji i zrozumienia,ze ludzie oceniaja innych. Klepia tak na oslep zupelnie nie wiedzac jaka jest prawda,nie mysla co kto przezyl tylko od raz przypinaja łatkę. Mało to nawet nie staraja sie dowiedziec co kto i dlaczego. Brak rozmow a wrecz przeciwnie nie ktorzy oceniaja innych dla fanu..... Bo gdydy tak usiedli i pogadali i spojrzeli na innych troche inaczej to czy nie byloby o wiele łatwie i lepie o ile mniej
byloby na swiecie łez i bolu..... Tak to mnie wlasnie wnerwia!

zgadzam się z tym w całości ludzie są różni nie każdy niestety stara się zrozumieć wczuć się w sytuację drugiego człowieka wynika to tak mi się wydaje z charakteru z osobistych przeżyć i z tego czy potrafi i chce postawić się w sytuacji drugiego człowieka.
Mnie też to denerwuje.
Agnieszka 31

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Horyzont Zdarzeń 19 maja 2017, 22:14
Wkurza mnie, że niewiele mnie nie wkurza.
Tyle opuszczeń, porzuceń za bachora, że teraz strach zrobić coś niedoskonałego, nie można się złościć. Trzeba być idealnym.
No i /cenzura/. Przynajmniej przeklinać się nauczyłem.
Piotr

Wkurza mnie:

przez zupa z rzodkiewek 19 maja 2017, 22:21
Agnieszka 31 napisał(a):
kasiulek1979 napisał(a):Mnie wkurza brak tolerancji i zrozumienia,ze ludzie oceniaja innych. Klepia tak na oslep zupelnie nie wiedzac jaka jest prawda,nie mysla co kto przezyl tylko od raz przypinaja łatkę. Mało to nawet nie staraja sie dowiedziec co kto i dlaczego. Brak rozmow a wrecz przeciwnie nie ktorzy oceniaja innych dla fanu..... Bo gdydy tak usiedli i pogadali i spojrzeli na innych troche inaczej to czy nie byloby o wiele łatwie i lepie o ile mniej
byloby na swiecie łez i bolu..... Tak to mnie wlasnie wnerwia!

zgadzam się z tym w całości ludzie są różni nie każdy niestety stara się zrozumieć wczuć się w sytuację drugiego człowieka wynika to tak mi się wydaje z charakteru z osobistych przeżyć i z tego czy potrafi i chce postawić się w sytuacji drugiego człowieka.
Mnie też to denerwuje.

niektórzy nie są empatyczni i czasami jak czołg potrafią wyskoczyć z tekstem nie na miejscu. Np weź się w garść jak ja tego nie lubię to najgorsze słowa jakie można w tej chorobie usłyszeć.

i wkurza mnie to, że sprawiedliwość i bezpieczeństwo tyle kosztuje wk.. mnie niesamowicie że fortunę kosztuje obrona własnego dziecka doprowadza mnie to do szału
"może jestem samotny
i to jest wszystko do czego się nadaję
to po prostu jedyna
jedyna obietnica jaką umiem dotrzymać"

Wkurza mnie:

przez Hellfire 20 maja 2017, 22:37
Wkurza mnie niemoc... Moja własna, kiedy mam coś na wyciągnięcie ręki a to jest tak daleko że praktycznie nieosiągalne...
"To, że przepraszam, nie zawsze znaczy, że ja nie mam racji, a Ty masz. To tylko świadczy o tym, że bardziej cenię Ciebie niż własną dumę."

Wkurza mnie:

przez mark123 26 maja 2017, 07:41
Że przez kilka dni będę musiał wstawać o 2:30
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Wkurza mnie:

przez pandzia 26 maja 2017, 11:50
Wkurwia mnie, że wstałam z łóżka dopiero o 9:30 chociaż obudziłam się o 7:30. KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
I wkurwia mnie to, że dopiero teraz zaczynam ogarniać plan dnia.
I przy okazji denerwuje mnie to, że truskawki są drogie! Mam ochotę na nie, a są po 15zł/kg!

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 26 maja 2017, 19:36
Dzisiaj ku*&^&*a wszystko !!!
162 cm ironii i cynizmu

Wkurza mnie:

przez Psychciu 28 maja 2017, 22:49
Wkurwia mnie to ciśnienie które znowu mnie ogarnia. Codzienna pierdolona frustracja bez względu na to co się w ciągu dnia wydarzy i czy jestem na prochach czy nie. Kurwić i jęczeć w domu nie będę bo córka i żona śpią, dobre to bo gdyby nie tegretol pewnie bym rozpierduchę zrobił :roll:

A dzień był zajebisty bo inteligentna sąsiadka zatankowała diesla benzyną a ja przyłączyłem się do akcji "ratowania" samochodu. Sąsiad odwalił całą robotę z pompowaniem ja załatwiłem zbiorniki na paliwo stojąc tylko kontrolując żeby się nie przelały. No i zyskałem 30 litrów wachy. Starczy na 2 miesiące do samochodu biorąc pod uwagę że mam w nim LPG to mam 150 zeta na paliwie oszczędzone. Potem wpadli nasi znajomi od strony żony i fajnie spędzony czas z nimi, fajna atmosfera, dobre whisky, chociaż musiałem się hamować bo tą śliczną żonki koleżankę chętnie bym zarwał co nieco i puknął tym bardziej że ona też lekko podchodzi do pewnych kwestii. No generalnie poza brakiem dymanka zero powodów do wkurwu czy nawet irytacji.

A teraz kur.. złość, ciśnienie. Sam nie wiem dlaczego. Jak pomyślę że jutro idę do roboty i będę znowu oglądał te same jebane ryje to mam ochotę wziąć z sobą kałacha. Nosi mnie jak ch.., nawet poszedłem na miasto w nadziei że ktoś pod całodobowym mnie zaatakuje albo zaczepi żebym mógł mu jebnąć ale nikt się nie zdecydował. Pieprzona mania fantazjowania o gnojeniu i znęcaniu się nad paroma osobami które mnie wkurwiają z realnego życia (i z którymi nie mam kontaktu). Chyba powinienem sobie sprawić w piwnicy jakiegoś niewolnika-uchodźcę na łańcuchu i kazać mu codziennie mnie czymś wkurwić to bym miał kogo gnoić i torturować. Albo końcu pojadę i zgnoję którąś z tych dwóch osób.

Chyba sobie jebnę igłą w nogę ze dwa razy to mi przejdzie
Dyssocjalny

Wkurza mnie:

przez kotek em 30 maja 2017, 18:16
Fotel mi się rozpierdolił :evil:
Obrazek

Wkurza mnie:

przez mark123 01 cze 2017, 20:41
Rozszywanie dokumentów
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Wkurza mnie:

przez Naemo 01 cze 2017, 20:49
Wstawanie o 6.30 dzisiaj, jutro i następny tydzień.
f60.3
bezlekowo

Wkurza mnie:

przez Madzia B 01 cze 2017, 21:15
moja wlasna osoba mnie wkurza wszystko we mnie jak i na zewnątrz.

Sortuj wg