Wiara czyni cuda

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wiara czyni cuda

przez Powietrzny Kowal 12 kwi 2017, 23:00
NN4V napisał(a):Czy wolność słowa polega na niezliczonym powtarzaniu tych samych bzdur?

Jaha - popacz na siebie bohaterze (jakimś cudem nieco chłonąłeś... bo już myślałem, że mi żyć nie dasz fsioku tępy)...... Obrazek
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

Wiara czyni cuda

przez Lilith 13 kwi 2017, 08:06
Smerfowe marudy jedne :roll: Proszę tutaj nie rzygac i nie nazywać się glupkami wsiowymi :nono:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wiara czyni cuda

przez NN4V 13 kwi 2017, 09:33
Głupek wsiowy, czy wioskowy po polskiemu napiszemy? :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wiara czyni cuda

przez Lilith 13 kwi 2017, 09:37
NN4V, wsiowy, bo to przesmiewczo :mrgreen: Nie próbuj mnie łapać za słówka, bo nie wygrasz :twisted: Możesz mnie najwyżej rozdraznic, czego robić nie radzę :twisted: :mrgreen: Jak się wcinam w dyskusję i nawet żartem proszę, żeby wyluzować, to znak, by odpuścić 8)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wiara czyni cuda

przez Powietrzny Kowal 15 kwi 2017, 23:34
Ze spokojem serca przepraszam obie strony za wszelkie urazy (nie umiem kłamać - nawet nie pamiętam jak i kiedy to pisałem)
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

Wiara czyni cuda

przez wiejskifilozof 23 kwi 2017, 12:18
NN4V napisał(a):
Droga Prawda Życie napisał(a):Jezus Chrystus sam przyszedł do ludzi z objawieniem PRAWDZIWEGO BOGA aby nie musieli błądzić i tworzyć religii ...... " kto widział mnie widział OJCA " ..... więc kto chce poznać PRAWDZIWEGO BOGA musi przyjść do Zmartwychwstałego, na NIEGO zwrócić oczy wiary .... nie ma innej drogi .... życie ma sens i jest piękne gdy ma się Prawdę : " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze mnie " - Ewangelia Jana 14:6 Uwspółcześniona Biblia Gdańska

, pozdrawiam Dominik

Zrzygać się można.
Czy wolność słowa polega na niezliczonym powtarzaniu tych samych bzdur?
Bo jeśli tak, to raczej nikt nie będzie miał przeciw, gdy posłużę się automatem do propagowania własnej jedyniesłuszności.

Widocznie,nic innego nie potrafi pisać.

Wiara czyni cuda

przez dottkka 25 kwi 2017, 09:22
ten wątek naprawdę dobrze nastraja! :)
Nie umieszczamy reklam w podpisie - z pozdrowieniami od Administracji.

Wiara czyni cuda

przez Droga Prawda Życie 07 maja 2017, 16:08
piękne, pokrzepiające i zachęcające słowa aby przyjść do Zmartwychwstałego i do OJCA : " I zbliżali się do niego wszyscy celnicy i grzesznicy, aby go słuchać.
2 A faryzeusze i uczeni w Piśmie szemrali, mówiąc: Ten człowiek przyjmuje grzeszników i jada z nimi.
3 I opowiedział im taką przypowieść:
4 Któż z was, gdy ma sto owiec, a zgubi jedną z nich, nie zostawia dziewięćdziesięciu dziewięciu na pustyni i nie idzie za zgubioną, aż ją znajdzie?
5 Kiedy ją znajdzie, wkłada na swoje ramiona i raduje się.
6 A przyszedłszy do domu, zwołuje przyjaciół i sąsiadów i mówi im: Cieszcie się ze mną, bo znalazłem moją zgubioną owcę.
7 Mówię wam, że podobnie w niebie większa będzie radość z jednego pokutującego grzesznika niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują pokuty.
8 Albo która kobieta, mając dziesięć monet, jeśli zgubi jedną, nie zapala świecy, nie zamiata domu i nie szuka pilnie, aż ją znajdzie?
9 A znalazłszy, zwołuje przyjaciółki i sąsiadki i mówi: Cieszcie się ze mną, bo znalazłam monetę, którą zgubiłam.
10 Podobnie, mówię wam, będzie radość przed aniołami Boga z jednego pokutującego grzesznika.
11 Powiedział też: Pewien człowiek miał dwóch synów.
12 I powiedział młodszy z nich do ojca: Ojcze, daj mi część majątku, która na mnie przypada. Podzielił więc majątek między nich.
13 Po kilku dniach młodszy syn, zabrawszy wszystko, odjechał w dalekie strony i roztrwonił tam swój majątek, żyjąc rozpustnie.
14 A gdy wszystko wydał, nastał wielki głód w tych stronach, a on zaczął cierpieć niedostatek.
15 Poszedł więc i przystał do jednego z obywateli tych stron, który posłał go na swoje pola, aby pasł świnie.
16 I pragnął napełnić swój żołądek strąkami, które jadały świnie, ale nikt mu nie dawał.
17 Wtedy opamiętał się i powiedział: Iluż to najemników mego ojca ma pod dostatkiem chleba, a ja z głodu ginę.
18 Wstanę więc i pójdę do mego ojca, i powiem mu: Ojcze, zgrzeszyłem przeciwko niebu i względem ciebie;
19 I nie jestem już godny nazywać się twoim synem. Zrób ze mnie jednego ze swoich najemników.
20 Wtedy wstał i poszedł do swego ojca. A gdy był jeszcze daleko, zobaczył go jego ojciec i użalił się nad nim, a podbiegłszy, rzucił mu się na szyję i ucałował go.
21 I powiedział do niego syn: Ojcze, zgrzeszyłem przeciwko niebu i przed tobą; nie jestem już godny nazywać się twoim synem.
22 Lecz ojciec powiedział do swoich sług: Przynieście najlepszą szatę i ubierzcie go; dajcie mu też pierścień na rękę i obuwia na nogi.
23 Przyprowadźcie tłuste cielę i zabijcie; jedzmy i radujmy się.
24 Ten mój syn bowiem był martwy, a znowu żyje, zaginął, a odnalazł się. I zaczęli się weselić. " - 15 rozdział Ewangelii Łukasza

,
google : " jedyny lek na wszelką depresję beznadzieję bezsens strach lęki nerwice uzależnienia "
, życie ma sens, wspaniała przyszłość : http://mieczducha888.blogspot.com/2015/ ... olski.html

Wiara czyni cuda

przez wiejskifilozof 12 maja 2017, 15:15
O rany,a on o tym samym.Jak płyta /

Wiara czyni cuda

przez akwen 13 maja 2017, 11:58
Religijny zapał jest zjawiskiem godnym szacunku. Jeśli przybył do tego Pana Bóg to tylko się cieszyć i gratulować.

Szanowny użytkowniku Droga Prawda Życie, masz szczęście, które nie jest dane każdemu i które nie każdy potrafi docenić. Sęk w tym, że jak sam widzisz, Twoje działania mają efekt odwrotny. Zamiast zarażać innych swoim zapałem raczej ich zniechęcasz. Może używaj imienia Jezusa trochę rzadziej. Może miej trochę na uwadze, że są ludzie o innym światopoglądzie. Siła Wyższa pociesza na rozmaite sposoby, jednemu wskazuje drogę poprzez Nowy Testament, komuś innemu poprzez Wedy czy pisma Platona, a czasami poprzez miłą koleżankę spotkaną w barze. Ludzie chorują na różne przypadłości i łakną rozmaitych lekarstw. Ile ludzi, tyle dróg. Skoro Nowy Testament jest czymś, co stanowi Twoją podporę i uważasz, że mógłby on być podporą dla innych może właściwiej byłoby udzielać jej przekazując ludziom praktyczne wskazania w nim zawarte, niekoniecznie cytując dosłownie i niekoniecznie zawsze pisząc, że posiłkujesz się Pismem Świętym. Czyli przykładowo zamiast; jaką miarą odmierzycie, taką i wam odmierzą i jeszcze wam dołożą (któryś rozdział i któryś werset, nie pamiętam której księgi) - lepiej może napisać: nie oceniaj innych, bo wszelka myśl czy słowo wraca do człowieka zwielokrotnione. Każdy człowiek ma swoje mechanizmy obronne i nie zawsze lubi przyjmować prawdy, które są już na starcie obdarzone etykietką.

Mówię wam, że podobnie w niebie większa będzie radość z jednego pokutującego grzesznika niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują pokuty.

Jeśli ktoś jest sprawiedliwy, w dobrym stanie zdrowia i nie potrzebuje pokuty, to tym lepiej dla niego.

Pozdrawiam.

Wiara czyni cuda

przez wiejskifilozof 13 maja 2017, 12:10
E,tam.

Wiara czyni cuda

przez wieloraki 13 maja 2017, 15:25
NN4V napisał(a):
Droga Prawda Życie napisał(a):Jezus Chrystus sam przyszedł do ludzi z objawieniem PRAWDZIWEGO BOGA aby nie musieli błądzić i tworzyć religii ...... " kto widział mnie widział OJCA " ..... więc kto chce poznać PRAWDZIWEGO BOGA musi przyjść do Zmartwychwstałego, na NIEGO zwrócić oczy wiary .... nie ma innej drogi .... życie ma sens i jest piękne gdy ma się Prawdę : " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze mnie " - Ewangelia Jana 14:6 Uwspółcześniona Biblia Gdańska

, pozdrawiam Dominik

Zrzygać się można.
Czy wolność słowa polega na niezliczonym powtarzaniu tych samych bzdur?
Bo jeśli tak, to raczej nikt nie będzie miał przeciw, gdy posłużę się automatem do propagowania własnej jedyniesłuszności.

no ja bym jednak mial. twoj podpis choc nawet tak tego sie nazwac nie da, jest bardzo napastliwy.
wieloraki

Wiara czyni cuda

przez nvm 29 cze 2017, 16:35
Na pewno warto jest poprosić Boga o pomoc...
Podobno: F60.8, F42.

Wieczne odpoczywanie racz mi dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mi świeci.
Niech odpoczywam w pokoju wiecznym. Amen.
nvm

Wiara czyni cuda

przez Droga Prawda Życie 01 lip 2017, 13:44
nvm napisał(a):Na pewno warto jest poprosić Boga o pomoc...

" Trzciny nadłamanej nie dołamie, a lnu tlejącego nie zagasi " - Ewangelia Mateusz 12Biblia Warszawska .... obraz trzciny nadłamanej czy gasnącego knota lampy to obraz człowieka poranionego przez grzechy, innych ludzi. Człowieka którego wiara, siła są na wyczerpaniu - ale PAN JEZUS GO nie dołamie, nie dogasi - nie dobije ale chce go uleczyć, posilić, wesprzeć - więc prośmy a będzie nam dane. Ja doświadczyłem wielkiego pokrzepienia, umocnienia gdy 10 lat temu byłem na psychicznym dnie i rok temu gdy po wypadku amputowali mi rękę ...... CHWAŁA PANU JEZUSOWI że jest doskonały w dobru, miłości, sprawiedliwości i oferuje wszystkim uwolnienie, nowe życie, zbawienie - szkoda że wielu odrzuca to ...... " Umiłowani, miłujmy się nawzajem, gdyż miłość jest z Boga, i każdy, kto miłuje, z Boga się narodził i zna Boga. (8) Kto nie miłuje, nie zna Boga, gdyż Bóg jest miłością. (9) W tym objawiła się miłość Boga do nas, iż Syna swego jednorodzonego posłał Bóg na świat, abyśmy przezeń żyli. (10) Na tym polega miłość, że nie myśmy umiłowali Boga, lecz że On nas umiłował i posłał Syna swego jako ubłaganie za grzechy nasze. (11) Umiłowani, jeżeli Bóg nas tak umiłował, i myśmy powinni nawzajem się miłować. " - 1 list apostoła Jana rozdział 4, Biblia Warszawska

Sortuj wg